Материнська плата ASRock A620M-HDV/M.2+
Фото 7 |
Недорога і надійна материнська плата, яка становить основну масу материнських плат від ASRock і при цьому не входить до продуктової лінійки. Розроблена для інтеграції в торговельні термінали, недорогі офісні системи та домашні мультимедійні комп'ютери. Також може стати фундаментом для доступного ігрового складання, оптимізованого для онлайн ігор та AAA-тайтлів з роздільною здатністю 1080p при помірних налаштуваннях графіки.
Оснащена процесорним сокетом AMD AM5 із системною логікою початкового рівня AMD A620. Заточена під роботу з чіпами Ryzen 7000/8000 та моделями з пізніших серій. ASRock A620M-HDV/M.2+ може похвалитися наявністю парних слотів DIMM DDR5 з підтримкою багатоканального режиму роботи та XMP профілів для авторозгону пам'яті. Максимальний заявлений обсяг може досягати 96 ГБ, максимальна тактова частота - 6400 МГц.
Впровадження системної шини PCI-E 4.0 розв'язує руки під час проектування дискової підсистеми, дозволяючи встановити в систему реактивний SSD-накопичувач, який помітно прискорює завантаження системи та робочих програм. Компонування слотів дозволяє встановити в систему пару M.2 SSD і чотири стандартні накопичувачі з підключенням SATA3. Також на борту є інтегрований RAID-контролер, що дозволяє штучно поєднати всі накопичувачі в єдиний дисковий масив. Крім цього, потрібно відзначити підтримку інтерфейсу USB C 3.2 gen1, мережевий контролер з пропускною здатністю 1 Гбіт/с, TPM-конектор, а також сучасні відеовиходи HDMI 2.1 і DisplayPort, до яких безпосередньо можна підключити зовнішній монітор.
Купити ASRock A620M-HDV/M.2+
Усі ціни 9 →ASRock A620M-HDV/M.2+ P?yta g?ówna - AMD A620 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM | 457 zł |
ASRock A620M-HDV/M.2+ PL-AM5-ASR-022 | 439 zł |
ASrock A620M-HDV/M.2+ | 419 zł |
Płyta główna ASRock A620M-HDV/M.2+ | 417 zł |
ASrock A620M-HDV/M.2+ | 419 zł |