Процесор Intel Core i7 Comet Lake i7-10700K BOX
Відео 11 |
Intel Core i7 Comet Lake i7-10700K BOX |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Купити Intel Core i7 Comet Lake i7-10700K BOX
Усі ціни 7 →Procesor Intel Core i7-10700K 3.8GHz/16MB (BX8070110700K) s1200 BOX | 1 354 zł |
Intel Core i7-10700K Comet Lake Procesor - 8 rdzeni - 3.8 GHz - Intel LGA1 | 1 190 zł |
Intel® Core™ I7-10700K 3.8GHz 16MB Cache - LGA 1200 Processor (SRH72) | SE | 1 000 zł |
Procesor Intel® Core™ I7-10700K (16M Cache, up to 5.10 GHz) | 1 290 zł |
Intel 1200 I7-10700k 8 X 3.8ghz/16mb Cpu Szary BX8070110700K | 1 179 zł |
Intel - Core i7-10700K 10th Generation 8-Core - 16-Thread - 3.8 GHz SRH72 | 972 zł |
Intel Core i7 Gen 10 I7-10700K 5.00 GHz Comet Lake SRH72 FCLGA1200 CPU NEW | 820 zł |
Майже топ
Intel Core i7-10700K — це майже топовий процесор з табору Intel, який оперує вісьмома ядрами з підтримкою Hyper-Threading та працює на номінальній частоті 3.8 ГГц. І при вивченні продуктивності новинки від Intel ніяк не обійтися без порівняння з попередником Core i7-9700K і конкурентом в особі Ryzen 7 3700X. Порівнювати будемо, тримаючи в розумі деяку різницю в ціні. Згідно з офіційними прайсами компанії він коштує $374, тобто потенційно це народний флагман. Але прямо зараз його продають буквально три магазини і ціни у них відчутно вищі за заявлені. Тому якщо вам сподобається i7-10700K, то радимо трохи притримати коней.
Сила, з якою потрібно рахуватися
Ну, а тепер до тестів. Починаємо з ігор і бачимо те, що і так прекрасно знали: при використанні досить швидкої відеокарти і процесора такого рівня, вплив останнього на FSP просто мізерний. Мова йде про різницю буквально в пару кадрів. У важких тестах по архівуванню, рендерингу і компіляції Core i7-10700K виглядає набагато впевненіше Ryzen 7 3700X. Він майже скрізь швидший, і особливо помітною його перевага стає в розгоні. До речі розгін тут досить цікавий, при підвищенні вольтажу по одному ядру він здатний тримати частоту аж до 5.3 ГГц (5.1 ГГц в турбо бусті), а при активуванні всіх 8 ядер стабільна частота впирається в 4.6 – 4.7 ГГц, це навіть трохи нижче, ніж у молодшого брата Core i7-9700K. Правда, у того не було додаткових віртуальних ядер.
Подбайте про охолодження
Загалом, самі по собі цифри досить цікаві, але не у відриві від реальності. А в ній виявляється, що i7-10700K досить гарячий і ненажерливий, тому однаково потребує гарну систему охолодження, і в якісному і потужному блоці живлення. По-друге, різниця в ціні навіть по рекомендованому рівню на стороні процесора Ryzen 7 3700X, а в реальності розрив набагато більший. У деяких магазинах мало не в півтора рази. А розрив у продуктивності далеко не такий очевидний, в бенчмарках, зав'язаних на декодінгу відео HEVC Decode і SmoothVideo Core i7-10700K навіть злегка відстає від Ryzen 7 3700X.
Модификації Intel Core i7 Comet Lake
Ціни на Intel Core i7 Comet Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i7 Comet Lake i7-10700 BOX | від 1 079 zł | 15 пропозицій | ||
Intel Core i7 Comet Lake i7-10700 OEM | від 1 196 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Core i7 Comet Lake i7-10700F BOX | від 1 049 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Core i7 Comet Lake i7-10700K BOX | від 820 zł | 8 пропозицій | ||
Intel Core i7 Comet Lake i7-10700KF BOX | від 920 zł | 7 пропозицій | ||
Intel Core i7 Comet Lake i7-10700KF OEM | від 1 051 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Core i7 Comet Lake i7-10700K OEM | від 1 069 zł | 1 пропозиція |