Процесор Intel Core i7 Comet Lake i7-10700 BOX
Відео 11 |
Intel Core i7 Comet Lake i7-10700 BOX |
|
Turbo Boost 2.0 (один / всі ядра), 4.7 / 4.6 ГГц.
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Core i7 Comet Lake i7-10700 BOX
Усі ціни 19 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Procesor INTEL Core i7-10700 | 1 245 zł |
Intel Core i7-10700KA PR-IN12I7-INT-007 | 799 zł |
PROCESOR CORE i7-10700 4.70GHz FC-LGA14A | 1 254 zł |
Intel Core i7-10700 procesor 2,9 GHz 16 MB Smart Cache BX8070110700 | 1 179 zł |
Intel PROCESOR CORE i7-10700 4.70GHz FC-LGA14A | 1 190 zł |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Intel Core i7 Comet Lake
Ціни на Intel Core i7 Comet Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i7 Comet Lake i7-10700 BOX | від 799 zł | 19 пропозицій | ||
Intel Core i7 Comet Lake i7-10700 OEM | від 1 090 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Core i7 Comet Lake i7-10700F BOX | від 1 049 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Core i7 Comet Lake i7-10700K BOX | від 820 zł | 10 пропозицій | ||
Intel Core i7 Comet Lake i7-10700KF BOX | від 920 zł | 7 пропозицій | ||
Intel Core i7 Comet Lake i7-10700KF OEM | від 1 132 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Core i7 Comet Lake i7-10700K OEM | від 1 048 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →