Procesor Intel Core i7 Comet Lake i7-10700 BOX
Wideo 11 |
Intel Core i7 Comet Lake i7-10700 BOX |
|
Turbo Boost 2.0 (pojedynczy / wszystkie rdzenie), 4,7 / 4,6 GHz.
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Core i7 Comet Lake i7-10700 BOX
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Procesor INTEL Core i7-10700 | 1 245 zł |
PROCESOR CORE i7-10700 4.70GHz FC-LGA14A | 1 254 zł |
Procesor INTEL Core i7-10700 BX8070110700 | 1 239 zł |
Intel PROCESOR CORE i7-10700 4.70GHz FC-LGA14A | 1 201 zł |
pokaż 10 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Core i7 Comet Lake
Ceny na Intel Core i7 Comet Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i7 Comet Lake i7-10700 BOX | od 1 079 zł | 15 oferty | ||
Intel Core i7 Comet Lake i7-10700 OEM | od 1 196 zł | 2 oferty | ||
Intel Core i7 Comet Lake i7-10700F BOX | od 1 049 zł | 1 oferta | ||
Intel Core i7 Comet Lake i7-10700K BOX | od 820 zł | 8 oferty | ||
Intel Core i7 Comet Lake i7-10700KF BOX | od 920 zł | 7 oferty | ||
Intel Core i7 Comet Lake i7-10700KF OEM | od 1 051 zł | 2 oferty | ||
Intel Core i7 Comet Lake i7-10700K OEM | od 1 069 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →