Процесор Intel Core i7 Comet Lake i7-10700F BOX
Відео 11 |
Intel Core i7 Comet Lake i7-10700F BOX |
|
Turbo Boost 2.0 (один / всі ядра), 4.7 / 4.6 ГГц.
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Intel Core i7 Comet Lake
Ціни на Intel Core i7 Comet Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i7 Comet Lake i7-10700 BOX | від 1 073 zł | 16 пропозицій | ||
Intel Core i7 Comet Lake i7-10700 OEM | від 1 196 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Core i7 Comet Lake i7-10700F BOX | від 1 049 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Core i7 Comet Lake i7-10700K BOX | від 820 zł | 8 пропозицій | ||
Intel Core i7 Comet Lake i7-10700KF BOX | від 920 zł | 7 пропозицій | ||
Intel Core i7 Comet Lake i7-10700KF OEM | від 1 154 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Core i7 Comet Lake i7-10700K OEM | від 1 069 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →