Procesor AMD Ryzen 7 Raphael 7745 PRO OEM (100-000000599)
Wideo 21Zdjęcia 5 |
AMD Ryzen 7 Raphael 7745 PRO OEM |
|
Procesory Ryzen Pro skierowane są do klientów korporacyjnych, posiadają zaawansowane funkcje ochrony danych oraz obsługę różnorodnych rozwiązań do zdalnego zarządzania i diagnostyki.
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AMD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AMD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AMD Ryzen 7 Raphael 7745 PRO OEM
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AMD Ryzen 7 PRO 7745 Tray PR-AM5-AMD-017 | 1 589 zł |
Procesor AMD Ryzen 7 PRO 7745 Tray | 1 497 zł |
AMD Procesor AMD Ryzen 7 PRO 7745 Tray | 1 483 zł |
Procesor AMD Ryzen 7 PRO 7745, 3.8 GHz, 32 MB, OEM (100-000000599) | 1 637 zł |
Procesor AMD Ryzen 7 PRO 7745 (32MB, 8x 5.3GHz) 100-000000599 | 1 365 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje AMD Ryzen 7 Raphael
Ceny na AMD Ryzen 7 Raphael |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 7 Raphael 7700 BOX | od 1 247 zł | 21 oferta | ||
AMD Ryzen 7 Raphael 7700 OEM | od 1 045 zł | 3 oferty | ||
AMD Ryzen 7 Raphael 7700X BOX | od 1 295 zł | 38 oferty | ||
AMD Ryzen 7 Raphael 7700X OEM | od 1 394 zł | 7 oferty | ||
AMD Ryzen 7 Raphael 7745 PRO MPK | od 1 591 zł | 3 oferty | ||
AMD Ryzen 7 Raphael 7745 PRO OEM | od 1 365 zł | 6 oferty | ||
AMD Ryzen 7 Raphael 7800X3D BOX | od 1 599 zł | 33 oferty | ||
AMD Ryzen 7 Raphael 7800X3D OEM | od 1 594 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →