Procesor AMD Ryzen 9 Vermeer 5900X BOX (100-100000061WOF)
Wideo 18Zdjęcia 2 |
AMD Ryzen 9 Vermeer 5900X BOX |
|
Obsługiwane przez płyty główne z serii 500. Chipsety B450 / X470 w zależności od oprogramowania układowego producenta płyty.
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AMD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AMD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AMD Ryzen 9 Vermeer 5900X BOX
Wszystkie ceny 31 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AMD Ryzen 9 5900X Procesor - 12 rdzeni - 3.7 GHz - AMD AM4 - AMD Boxed (be | 1 249 zł |
AMD Procesor Ryzen 9 5900X 3,7GH 100-100000061WOF CPAMDZY9005900X | 1 243 zł |
Procesor AMD Ryzen 9 5900X | 1 294 zł |
AMD Ryzen 9 5900X PR-AM4-AMD-198 | 1 269 zł |
AMD Procesor Ryzen 9 5900X 3,7GH 100-100000061WOF 57402 | 1 273 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje AMD Ryzen 9 Vermeer
Ceny na AMD Ryzen 9 Vermeer |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 9 Vermeer 5900X BOX | od 1 004 zł | 33 oferty | ||
AMD Ryzen 9 Vermeer 5900X OEM | od 1 380 zł | 6 oferty | ||
AMD Ryzen 9 Vermeer 5950X BOX | od 1 500 zł | 30 oferty | ||
AMD Ryzen 9 Vermeer 5950X OEM | od 2 815 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →