Procesor AMD Ryzen 9 Vermeer 5900X OEM (100-000000061)
Wideo 18Zdjęcia 2 |
AMD Ryzen 9 Vermeer 5900X OEM |
|
Wsparcie przez płyty główne serii 500. Chipsety B450/X470 w zależności od oprogramowania układowego producenta płyty.
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AMD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AMD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AMD Ryzen 9 Vermeer 5900X OEM
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AMD Ryzen 9 5900X CPU 12 Core 48 GHz 64 MB Cache Socket AM4 Taca Procesor | 1 640 zł |
AMD Ryzen 9 5900X procesor 3,7 GHz 64 MB L3 100-000000061 | 3 134 zł |
Procesor AMD Ryzen 9 5900X, 3.7 GHz, 64 MB, OEM (100-000000061) | 1 380 zł |
AMD Ryzen 9 5900X procesor 3,7 GHz 64 MB L3 100-000000061 | 3 134 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje AMD Ryzen 9 Vermeer
Ceny na AMD Ryzen 9 Vermeer |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 9 Vermeer 5900X BOX | od 984 zł | 33 oferty | ||
AMD Ryzen 9 Vermeer 5900X OEM | od 1 380 zł | 5 oferty | ||
AMD Ryzen 9 Vermeer 5950X BOX | od 1 500 zł | 28 oferty | ||
AMD Ryzen 9 Vermeer 5950X OEM | od 2 822 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →