Процесор AMD Ryzen 9 Vermeer 5900X OEM (100-000000061)
Відео 18Фото 2 |
AMD Ryzen 9 Vermeer 5900X OEM |
|
Підтримка материнськими платами 500-ї серії. B450/X470 чипсети залежно від прошивки виробника плати.
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMD Ryzen 9 Vermeer 5900X OEM
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
AMD Ryzen 9 5900X CPU 12 Core 48 GHz 64 MB Cache Socket AM4 Taca Procesor | 1 640 zł |
Procesor AMD Ryzen 9 5900X, 3.7 GHz, 64 MB, OEM (100-000000061) | 1 380 zł |
AMD Ryzen 9 5900X procesor 3,7 GHz 64 MB L3 100-000000061 | 3 137 zł |
AMD Ryzen 9 5900X procesor 3,7 GHz 64 MB L3 100-000000061 | 3 134 zł |
Відеоогляди
Модификації AMD Ryzen 9 Vermeer
Ціни на AMD Ryzen 9 Vermeer |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 9 Vermeer 5900X BOX | від 984 zł | 33 пропозиції | ||
AMD Ryzen 9 Vermeer 5900X OEM | від 1 380 zł | 5 пропозицій | ||
AMD Ryzen 9 Vermeer 5950X BOX | від 1 500 zł | 28 пропозицій | ||
AMD Ryzen 9 Vermeer 5950X OEM | від 2 815 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →