Procesor AMD Rome EPYC 7742 OEM (100-000000053)
AMD Rome EPYC 7742 OEM |
|
Rodzina procesorów serwerowych AMD EPYC opartych na mikroarchitekturze Zen 2 (rdzeń Rome, 14 nm). Większość tych modeli obsługuje systemy z dwoma gniazdami (procesory z przyrostkiem P mogą być używane tylko na serwerach z jednym gniazdem). Zaprojektowany do tworzenia wydajnych serwerów jedno- lub dwuprocesorowych, w tym od 8 do 128 rdzeni fizycznych. Mogą być również używane jako część specjalistycznych stacji roboczych o wysokiej wydajności.
Wyposażony w gniazdo procesora AMD SP3 (LGA 4094), przeznaczony do pracy z pamięcią RAM DDR4-3200 (do 8 kanałów) w modułach ECC z kontrolą / korekcją prostych błędów bitowych. Ponadto wszystkie procesory AMD EPYC Zen 2 obsługują technologię Simultaneous Multithreading (SMT), która umożliwia każdemu z rdzeni fizycznych równoległe wykonywanie dwóch równoległych wątków, co znacznie poprawia wydajność w dobrze zrównoleglonych zadaniach. Może zapewnić niezawodną podstawę do budowy zrównoważonej i energooszczędnej infrastruktury IT z zaawansowanymi funkcjami bezpieczeństwa i rewolucyjną wydajnością podczas pracy z aplikacjami infrastruktury hiperkonwergentnej i baz danych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AMD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AMD.
Kup AMD Rome EPYC 7742 OEM
AMD EPYC ROME SP3 ZEN2 7742 64-Core 2.25GHz Processor CPU 100-000000053 | 7 996 zł |
Procesor serwerowy AMD Epyc 7742, 2.25 GHz, 256 MB, OEM (100-000000053) | 35 394 zł |
AMD EPYC 7742 procesor 2,25 GHz 256 MB L3 100-000000053 | 33 509 zł |
Modyfikacje AMD Rome EPYC
Ceny na AMD Rome EPYC |
---|---|---|---|---|
AMD Rome EPYC 7F32 OEM | od 7 106 zł | 5 oferty | ||
AMD Rome EPYC 7F52 OEM | od 9 110 zł | 1 oferta | ||
AMD Rome EPYC 7F72 OEM | od 2 396 zł | 4 oferty | ||
AMD Rome EPYC 7H12 OEM | od 5 916 zł | 5 oferty | ||
AMD Rome EPYC 7232P OEM | od 1 591 zł | 3 oferty | ||
AMD Rome EPYC 7252 OEM | od 592 zł | 4 oferty | ||
AMD Rome EPYC 7262 OEM | od 2 420 zł | 2 oferty | ||
AMD Rome EPYC 7272 OEM | od 2 753 zł | 2 oferty | ||
AMD Rome EPYC 7282 OEM | od 2 472 zł | 5 oferty | ||
AMD Rome EPYC 7302 OEM | od 1 080 zł | 4 oferty | ||
AMD Rome EPYC 7302P BOX | od 3 152 zł | 7 oferty | ||
AMD Rome EPYC 7352 BOX | od 1 771 zł | 1 oferta | ||
AMD Rome EPYC 7352 OEM | od 4 753 zł | 4 oferty | ||
AMD Rome EPYC 7402 BOX | od 4 800 zł | 4 oferty | ||
AMD Rome EPYC 7402 OEM | od 10 397 zł | 1 oferta | ||
AMD Rome EPYC 7402P OEM | od 3 756 zł | 4 oferty | ||
AMD Rome EPYC 7452 BOX | od 9 152 zł | 2 oferty | ||
AMD Rome EPYC 7452 OEM | od 8 794 zł | 2 oferty | ||
AMD Rome EPYC 7502 OEM | od 9 198 zł | 3 oferty | ||
AMD Rome EPYC 7532 BOX | od 4 540 zł | 2 oferty | ||
AMD Rome EPYC 7532 OEM | od 2 340 zł | 12 oferty | ||
AMD Rome EPYC 7542 BOX | od 2 512 zł | 5 oferty | ||
AMD Rome EPYC 7542 OEM | od 2 720 zł | 3 oferty | ||
AMD Rome EPYC 7552 OEM | od 15 104 zł | 2 oferty | ||
AMD Rome EPYC 7642 BOX | od 15 601 zł | 1 oferta | ||
AMD Rome EPYC 7642 OEM | od 11 470 zł | 2 oferty | ||
AMD Rome EPYC 7662 OEM | od 3 996 zł | 12 oferty | ||
AMD Rome EPYC 7702 OEM | od 20 299 zł | 1 oferta | ||
AMD Rome EPYC 7702P BOX | od 10 052 zł | 1 oferta | ||
AMD Rome EPYC 7702P OEM | od 27 179 zł | 1 oferta | ||
AMD Rome EPYC 7742 OEM | od 33 509 zł | 3 oferty |