Процесор AMD Rome EPYC 7F32 OEM (100-000000139)
AMD Rome EPYC 7F32 OEM |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMD Rome EPYC 7F32 OEM
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
AMD EPYC 7F32 Unlocked 3.7GHz 8 Core 16 Thread 180W DDR4 SP3Socket CPU Pro | 836 zł |
AMD EPYC 7F32 procesor 3,7 GHz 128 MB L3 100-000000139 | 7 149 zł |
AMD EPYC 7F32 Unlocked 3.7GHz 8 Core 16 Thread 180W DDR4 SP3 CPU Processor | 836 zł |
AMD EPYC 7F32 3.7 GHz 8 CORES 128MB 16threads 7nm 180W Zen 2 ROME CPU | 1 032 zł |
AMD EPYC 7F32 3.7 GHz 8 CORE 128MB 16threads 7nm 180W Zen 2 ROME CPU | 1 032 zł |
Модификації AMD Rome EPYC
Ціни на AMD Rome EPYC |
---|---|---|---|---|
AMD Rome EPYC 7F32 OEM | від 7 149 zł | 5 пропозицій | ||
AMD Rome EPYC 7F52 OEM | від 9 187 zł | 1 пропозиція | ||
AMD Rome EPYC 7F72 OEM | від 2 396 zł | 4 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7H12 OEM | від 5 916 zł | 5 пропозицій | ||
AMD Rome EPYC 7232P OEM | від 1 591 zł | 3 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7252 OEM | від 592 zł | 4 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7262 OEM | від 2 425 zł | 2 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7272 OEM | від 2 758 zł | 2 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7282 OEM | від 2 472 zł | 5 пропозицій | ||
AMD Rome EPYC 7302 OEM | від 1 080 zł | 4 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7302P BOX | від 3 152 zł | 7 пропозицій | ||
AMD Rome EPYC 7302P OEM | від 3 453 zł | 1 пропозиція | ||
AMD Rome EPYC 7352 OEM | від 4 793 zł | 3 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7402 BOX | від 4 800 zł | 4 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7402 OEM | від 10 397 zł | 1 пропозиція | ||
AMD Rome EPYC 7402P OEM | від 3 756 zł | 6 пропозицій | ||
AMD Rome EPYC 7452 BOX | від 9 174 zł | 2 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7452 OEM | від 8 964 zł | 1 пропозиція | ||
AMD Rome EPYC 7502 OEM | від 9 198 zł | 4 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7532 BOX | від 4 540 zł | 2 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7532 OEM | від 2 340 zł | 11 пропозицій | ||
AMD Rome EPYC 7542 BOX | від 2 160 zł | 5 пропозицій | ||
AMD Rome EPYC 7542 OEM | від 2 720 zł | 3 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7552 OEM | від 14 907 zł | 4 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7642 BOX | від 14 820 zł | 2 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7642 OEM | від 11 470 zł | 2 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7662 OEM | від 3 996 zł | 13 пропозицій | ||
AMD Rome EPYC 7702 OEM | від 20 445 zł | 1 пропозиція | ||
AMD Rome EPYC 7702P BOX | від 10 052 zł | 1 пропозиція | ||
AMD Rome EPYC 7702P OEM | від 27 357 zł | 1 пропозиція | ||
AMD Rome EPYC 7742 OEM | від 33 575 zł | 3 пропозиції |
Рекомендуємо