Процесор AMD Rome EPYC 7502P OEM (100-000000045)
AMD Rome EPYC 7502P OEM 7F32 OEM 7F52 BOX 7F52 OEM7F72 BOX 7F72 OEM7H12 OEM7232P BOX 7232P OEM7252 BOX 7252 OEM7252P BOX 7252P OEM 7262 BOX 7262 OEM7272 BOX 7272 OEM7282 BOX 7282 OEM7302 BOX 7302 OEM7302P BOX7302P OEM7352 BOX 7352 OEM7402 BOX7402 OEM7402P BOX 7402P OEM7452 BOX7452 OEM7502 BOX 7502 OEM7502P BOX 7502P OEM 7532 BOX7532 OEM7542 BOX7542 OEM7552 BOX 7552 OEM7642 BOX7642 OEM7662 BOX 7662 OEM7702 BOX 7702 OEM7702P BOX7702P OEM7742 BOX 7742 OEM |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації AMD Rome EPYC
Ціни на AMD Rome EPYC |
---|---|---|---|---|
AMD Rome EPYC 7F32 OEM | від 7 124 zł | 5 пропозицій | ||
AMD Rome EPYC 7F52 OEM | від 9 152 zł | 1 пропозиція | ||
AMD Rome EPYC 7F72 OEM | від 2 396 zł | 4 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7H12 OEM | від 5 916 zł | 4 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7232P OEM | від 1 726 zł | 2 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7252 OEM | від 592 zł | 4 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7262 OEM | від 2 423 zł | 1 пропозиція | ||
AMD Rome EPYC 7272 OEM | від 2 756 zł | 2 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7282 OEM | від 2 472 zł | 3 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7302 OEM | від 1 080 zł | 3 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7302P BOX | від 3 152 zł | 7 пропозицій | ||
AMD Rome EPYC 7302P OEM | від 3 453 zł | 1 пропозиція | ||
AMD Rome EPYC 7352 OEM | від 4 768 zł | 2 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7402 BOX | від 4 800 zł | 3 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7402 OEM | від 10 397 zł | 1 пропозиція | ||
AMD Rome EPYC 7402P OEM | від 3 756 zł | 5 пропозицій | ||
AMD Rome EPYC 7452 BOX | від 9 154 zł | 2 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7452 OEM | від 8 956 zł | 1 пропозиція | ||
AMD Rome EPYC 7502 OEM | від 9 677 zł | 3 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7532 BOX | від 4 540 zł | 2 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7532 OEM | від 2 340 zł | 10 пропозицій | ||
AMD Rome EPYC 7542 BOX | від 2 160 zł | 5 пропозицій | ||
AMD Rome EPYC 7542 OEM | від 2 720 zł | 3 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7552 OEM | від 14 212 zł | 3 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7642 BOX | від 14 820 zł | 2 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7642 OEM | від 11 470 zł | 2 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7662 OEM | від 4 180 zł | 12 пропозицій | ||
AMD Rome EPYC 7702 OEM | від 20 441 zł | 1 пропозиція | ||
AMD Rome EPYC 7702P BOX | від 10 052 zł | 1 пропозиція | ||
AMD Rome EPYC 7702P OEM | від 27 250 zł | 1 пропозиція | ||
AMD Rome EPYC 7742 OEM | від 35 232 zł | 3 пропозиції |