Procesor AMD Ryzen 7 Cezanne 5700 BOX (100-000000743BOX)
Wideo 4Zdjęcia 3 |
AMD Ryzen 7 Cezanne 5700 BOX |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AMD Ryzen 7 Cezanne 5700 BOX
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Amd Ryzen 7 5701 Procesor Ryzen 7 5700 | 734 zł |
AMD Ryzen 7 5700 Wraith Spire Procesor - 8 rdzeni - 3.7 GHz - AMD AM4 - AM | 721 zł |
AMD Procesor Ryzen 7 5700 100-100000743BOX CPAMDZY70005700 | 744 zł |
Procesor AMD Ryzen 7 5700 | 734 zł |
AMD Ryzen 7 5700 PR-AM4-AMD-365 | 792 zł |
pokaż 16 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje AMD Ryzen 7 Cezanne
Ceny na AMD Ryzen 7 Cezanne |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 7 Cezanne 5700 BOX | od 699 zł | 22 oferty | ||
AMD Ryzen 7 Cezanne 5700G BOX | od 839 zł | 34 oferty | ||
AMD Ryzen 7 Cezanne 5700G MPK | od 1 009 zł | 7 oferty | ||
AMD Ryzen 7 Cezanne 5700G OEM | od 786 zł | 5 oferty | ||
AMD Ryzen 7 Cezanne 5750G PRO OEM | od 1 954 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →