Procesor AMD Ryzen 7 Cezanne 5700G OEM (100-000000263)
Wideo 4Zdjęcia 3 |
AMD Ryzen 7 Cezanne 5700G OEM |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AMD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AMD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AMD Ryzen 7 Cezanne 5700G OEM
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AMD kompatybilna tacka AM4 Ryzen 7 5700G 38 GHz MAX 46 GHz 8xCore 16 MB 65 | 979 zł |
AMD Ryzen 7 5700G Tray PR-AM4-AMD-278 | 786 zł |
AMD Ryzen 7 5700G procesor 3,8 GHz 16 MB L3 100-000000263 | 821 zł |
Amd Ryzen 7 5700g 3.8ghz Cpu Posrebrzany 100-000000263 | 878 zł |
AMD RYZEN 7 5700G PROCESADOR 16 MB L3 38 GHZ 100-000000263 | 1 822 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje AMD Ryzen 7 Cezanne
Ceny na AMD Ryzen 7 Cezanne |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 7 Cezanne 5700 BOX | od 699 zł | 21 oferta | ||
AMD Ryzen 7 Cezanne 5700G BOX | od 839 zł | 32 oferty | ||
AMD Ryzen 7 Cezanne 5700G MPK | od 1 009 zł | 7 oferty | ||
AMD Ryzen 7 Cezanne 5700G OEM | od 786 zł | 6 oferty | ||
AMD Ryzen 7 Cezanne 5750G PRO OEM | od 1 954 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →