Procesor AMD Ryzen 7 Cezanne 5750G PRO OEM (100-000000254)
Wideo 4Zdjęcia 3 |
AMD Ryzen 7 Cezanne 5750G PRO OEM |
|
Ryzen PRO – procesory PC z dodatkowymi funkcjami bezpieczeństwa i rozszerzonym wsparciem.
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AMD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AMD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AMD Ryzen 7 Cezanne 5750G PRO OEM
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Procesor AMD Ryzen 7 Pro 5750G, 3.8 GHz, 16 MB, OEM (100-100000254MPK) | 1 954 zł |
AMD Ryzen 7 PRO 5750G procesor 3,8 GHz 16 MB L3 100-100000254MPK | 1 995 zł |
AMD Ryzen 7 PRO 5750G procesor 3,8 GHz 16 MB L3 100-100000254MPK | 1 995 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje AMD Ryzen 7 Cezanne
Ceny na AMD Ryzen 7 Cezanne |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 7 Cezanne 5700 BOX | od 699 zł | 21 oferta | ||
AMD Ryzen 7 Cezanne 5700G BOX | od 839 zł | 33 oferty | ||
AMD Ryzen 7 Cezanne 5700G MPK | od 1 009 zł | 7 oferty | ||
AMD Ryzen 7 Cezanne 5700G OEM | od 786 zł | 6 oferty | ||
AMD Ryzen 7 Cezanne 5750G PRO OEM | od 1 954 zł | 3 oferty |
Polecamy