Процесор AMD Ryzen 7 Cezanne 5700G MPK (100-100000263MPK)
Відео 4Фото 3 |
AMD Ryzen 7 Cezanne 5700G MPK |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMD Ryzen 7 Cezanne 5700G MPK
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
AMD Ryzen 7 5700G procesor 3,8 GHz 16 MB L3 100-100000263MPK | 1 009 zł |
Procesor AMD Ryzen 7 5700G, 3.8 GHz, 16 MB, MPK (100-100000263MPK) | 2 112 zł |
RYZEN 7 5700G 4,60 GHz 8 rdzeni AM4 20 MB 65 W RADEON MPK | 1 222 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Procesor AMD Ryzen 7 5700G MPK - PACZKOMAT, POCZTA, KU | 2 138 zł |
Procesor AMD Ryzen 7 5700G, 3.8 GHz, 16 MB, MPK (100-100000263MPK) | 2 081 zł |
AMD Ryzen 7 5700G procesor 3,8 GHz 16 MB L3 100-100000263MPK | 1 009 zł |
RYZEN 7 5700G 4.60GHZ 8CORE/AM4 20MB 65W RADEON MPK | 1 243 zł |
Відеоогляди
Модификації AMD Ryzen 7 Cezanne
Ціни на AMD Ryzen 7 Cezanne |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 7 Cezanne 5700 BOX | від 699 zł | 15 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Cezanne 5700G BOX | від 769 zł | 26 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Cezanne 5700G MPK | від 1 009 zł | 7 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Cezanne 5700G OEM | від 786 zł | 6 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Cezanne 5750G PRO OEM | від 1 954 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →