Процесор AMD Ryzen 7 Cezanne 5700 BOX (100-000000743BOX)
Відео 4Фото 3 |
AMD Ryzen 7 Cezanne 5700 BOX |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMD Ryzen 7 Cezanne 5700 BOX
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Amd Ryzen 7 5701 Procesor Ryzen 7 5700 | 734 zł |
AMD Ryzen 7 5700 Wraith Spire Procesor - 8 rdzeni - 3.7 GHz - AMD AM4 - AM | 721 zł |
AMD Procesor Ryzen 7 5700 100-100000743BOX CPAMDZY70005700 | 744 zł |
AMD Ryzen 7 5700 PR-AM4-AMD-365 | 792 zł |
AMD Procesor Ryzen 7 5700 100-100000743BOX 125368 | 761 zł |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації AMD Ryzen 7 Cezanne
Ціни на AMD Ryzen 7 Cezanne |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 7 Cezanne 5700 BOX | від 699 zł | 15 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Cezanne 5700G BOX | від 769 zł | 26 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Cezanne 5700G MPK | від 1 009 zł | 7 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Cezanne 5700G OEM | від 786 zł | 6 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Cezanne 5750G PRO OEM | від 1 954 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →