Процесор AMD Ryzen 7 Cezanne 5750G PRO OEM (100-000000254)
Відео 4Фото 3 |
AMD Ryzen 7 Cezanne 5750G PRO OEM |
|
Ryzen PRO – процесори для ПК з додатковими функціями безпеки та розширеною підтримкою.
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMD Ryzen 7 Cezanne 5750G PRO OEM
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Procesor AMD Ryzen 7 Pro 5750G, 3.8 GHz, 16 MB, OEM (100-100000254MPK) | 1 954 zł |
AMD Ryzen 7 PRO 5750G procesor 3,8 GHz 16 MB L3 100-100000254MPK | 1 992 zł |
AMD Ryzen 7 PRO 5750G procesor 3,8 GHz 16 MB L3 100-100000254MPK | 1 992 zł |
Відеоогляди
Модификації AMD Ryzen 7 Cezanne
Ціни на AMD Ryzen 7 Cezanne |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 7 Cezanne 5700 BOX | від 699 zł | 15 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Cezanne 5700G BOX | від 769 zł | 26 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Cezanne 5700G MPK | від 1 009 zł | 7 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Cezanne 5700G OEM | від 786 zł | 6 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Cezanne 5750G PRO OEM | від 1 954 zł | 3 пропозиції |
Рекомендуємо