Procesor AMD Ryzen 7 Cezanne 5700G MPK (100-100000263MPK)
Wideo 4Zdjęcia 3 |
AMD Ryzen 7 Cezanne 5700G MPK |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AMD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AMD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AMD Ryzen 7 Cezanne 5700G MPK
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AMD Ryzen 7 5700G procesor 3,8 GHz 16 MB L3 100-100000263MPK | 1 009 zł |
Procesor AMD Ryzen 7 5700G, 3.8 GHz, 16 MB, MPK (100-100000263MPK) | 2 112 zł |
RYZEN 7 5700G 4,60 GHz 8 rdzeni AM4 20 MB 65 W RADEON MPK | 1 321 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Procesor AMD Ryzen 7 5700G MPK - PACZKOMAT, POCZTA, | 2 078 zł |
Procesor AMD Ryzen 7 5700G, 3.8 GHz, 16 MB, MPK (100-100000263MPK) | 2 081 zł |
AMD Ryzen 7 5700G procesor 3,8 GHz 16 MB L3 100-100000263MPK | 1 009 zł |
RYZEN 7 5700G 4.60GHZ 8CORE/AM4 20MB 65W RADEON MPK | 1 243 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje AMD Ryzen 7 Cezanne
Ceny na AMD Ryzen 7 Cezanne |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 7 Cezanne 5700 BOX | od 699 zł | 22 oferty | ||
AMD Ryzen 7 Cezanne 5700G BOX | od 839 zł | 34 oferty | ||
AMD Ryzen 7 Cezanne 5700G MPK | od 1 009 zł | 7 oferty | ||
AMD Ryzen 7 Cezanne 5700G OEM | od 786 zł | 6 oferty | ||
AMD Ryzen 7 Cezanne 5750G PRO OEM | od 1 954 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →