Płyta główna Asus ROG CROSSHAIR VIII IMPACT (90MB11Q0-M0EAY0)
Wideo 10Zdjęcia 9 |
Asus ROG CROSSHAIR VIII IMPACT
Przeznaczenie:gamingowa
Format:mini-DTX
Socket:AMD AM4
Chipset:AMD X570
BIOS:Ami
Banki RAM:DDR4 2 gn
Rodzaj pamięci RAM:DIMM
Taktowanie pamięci RAM:4800 MHz
Dźwięk (liczba kanałów):7.1
Złącza:M.2
Złącze zasilania:24 pin
Zasilanie procesora:8 pin
Informacje dla produktu nie jest pełna i zostanie uzupełnione.
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus ROG CROSSHAIR VIII IMPACT
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Płyta główna Asus ROG CROSSHAIR VIII IMPACT | 1 502 zł |
ASUS ROG Crosshair VIII Impact AMDX570 Socket AM4 Mini DTX DDR4 Motherboar | 1 832 zł |
ASUS ROG Crosshair VIII Impact, X570, płyta główna do gier Mini-DTX, AMD, | 1 511 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! ASUS ROG Crosshair VIII Impact, AM4, X570, 4 DDR4/ 64 | 2 029 zł |
Asus Rog Crosshair Viii Impact Motherboard Czarny 90MB11Q0-M0EAY0 | 2 126 zł |
ASUS ROG Crosshair VIII Impact AMDX570 Socket AM4 Mini DTX DDR4SDRAM Mothe | 1 980 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →