Procesor AMD Ryzen 5 Cezanne 5600G OEM (100-000000252)
Wideo 15Zdjęcia 5 |
AMD Ryzen 5 Cezanne 5600G OEM |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AMD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AMD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AMD Ryzen 5 Cezanne 5600G OEM
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AMD AM4 Ryzen 5 5600G taca 39GHz MAX 44GHz 6x Core 16MB 65W 100-000000252- | 676 zł |
AMD Ryzen 5 5600G / 3.9 GHz processor - OEM Procesor - 6 rdzeni - 3.9 GHz | 662 zł |
Procesor AMD Ryzen 5 5600G AM4 100-000000252 OEM | 657 zł |
AMD Ryzen 5 5600G procesor 3,9 GHz 16 MB L2 & L3 100-000000252 | 596 zł |
Procesor AMD Ryzen 5 5600G, 3.9 GHz, 16 MB, OEM (100-000000252) | 577 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje AMD Ryzen 5 Cezanne
Ceny na AMD Ryzen 5 Cezanne |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500 BOX | od 409 zł | 33 oferty | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500 OEM | od 394 zł | 7 oferty | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500GT BOX | od 499 zł | 23 oferty | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500GT OEM | od 668 zł | 1 oferta | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5600G BOX | od 538 zł | 33 oferty | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5600G OEM | od 568 zł | 11 oferty | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5650G PRO MPK | od 1 335 zł | 1 oferta | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5650G PRO OEM | od 578 zł | 5 oferty | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5600GT BOX | od 629 zł | 20 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →