Procesor AMD Ryzen 5 Cezanne 5650G PRO OEM (100-000000255)
Wideo 15Zdjęcia 5 |
AMD Ryzen 5 Cezanne 5650G PRO OEM |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AMD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AMD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AMD Ryzen 5 Cezanne 5650G PRO OEM
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AMD Procesor AMD Ryzen 5 PRO 5650G Tray | 621 zł |
Procesor AMD Ryzen 5 PRO 5650G (16MB, 6x 4.4GHz) 100-000000255 | 578 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Procesor AMD Ryzen 5 PRO 5650G Tray - PACZKOMAT, POCZT | 648 zł |
Amd Ryzen 5 Pro 5650g 3.9 Ghz Cpu Posrebrzany 100-000000255 | 680 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! AMD CPU Desktop Ryzen 5 PRO 5650G 6C/12T 4.4GHz 19MB | 998 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje AMD Ryzen 5 Cezanne
Ceny na AMD Ryzen 5 Cezanne |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500 BOX | od 409 zł | 33 oferty | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500 OEM | od 394 zł | 7 oferty | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500GT BOX | od 499 zł | 23 oferty | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500GT OEM | od 668 zł | 1 oferta | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5600G BOX | od 538 zł | 33 oferty | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5600G OEM | od 568 zł | 11 oferty | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5650G PRO MPK | od 1 335 zł | 1 oferta | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5650G PRO OEM | od 578 zł | 5 oferty | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5600GT BOX | od 629 zł | 20 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →