Процесор AMD Ryzen 7 Vermeer 5700X3D OEM (100-000001503)
Відео 25Фото 2 | 1 089 zł Купити! TANIA DOSTAWA ! - ! Procesor AMD Ryzen 7 5700X3D Tray - PACZKOMAT, POCZTA,www.net-s.plДоставка: по Польщі Поскаржитись |
AMD Ryzen 7 Vermeer 5700X3D OEM |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації AMD Ryzen 7 Vermeer
Ціни на AMD Ryzen 7 Vermeer |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 7 Vermeer 5700X3D BOX | від 1 049 zł | 13 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Vermeer 5700X3D OEM | від 1 089 zł | 1 пропозиція | ||
AMD Ryzen 7 Vermeer 5700X BOX | від 758 zł | 24 пропозиції | ||
AMD Ryzen 7 Vermeer 5700X OEM | від 699 zł | 6 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Vermeer 5800X3D BOX | від 1 240 zł | 25 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Vermeer 5800X BOX | від 680 zł | 32 пропозиції | ||
AMD Ryzen 7 Vermeer 5800X OEM | від 1 119 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →