Procesor AMD Ryzen 7 Vermeer 5700X3D OEM (100-000001503)
Wideo 25Zdjęcia 2 |
AMD Ryzen 7 Vermeer 5700X3D OEM |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AMD Ryzen 7 Vermeer 5700X3D OEM
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Procesor AMD Ryzen 7 5700X3D Tray | 1 195 zł |
AMD Procesor AMD Ryzen 7 5700X3D Tray | 1 245 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Procesor AMD Ryzen 7 5700X3D Tray - PACZKOMAT, POCZTA, | 1 090 zł |
Procesor AMD Ryzen 7 5700X3D Tray AM4 100-000001503 OEM | 1 252 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje AMD Ryzen 7 Vermeer
Ceny na AMD Ryzen 7 Vermeer |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 7 Vermeer 5700X3D BOX | od 1 116 zł | 18 oferty | ||
AMD Ryzen 7 Vermeer 5700X3D OEM | od 1 090 zł | 4 oferty | ||
AMD Ryzen 7 Vermeer 5700X BOX | od 763 zł | 31 oferta | ||
AMD Ryzen 7 Vermeer 5700X OEM | od 697 zł | 7 oferty | ||
AMD Ryzen 7 Vermeer 5800X3D BOX | od 1 240 zł | 29 oferty | ||
AMD Ryzen 7 Vermeer 5800X BOX | od 859 zł | 38 oferty | ||
AMD Ryzen 7 Vermeer 5800X OEM | od 1 126 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →