Procesor AMD Ryzen 7 Vermeer 5700X3D BOX (100-100001503WOF)
Wideo 25Zdjęcia 2 |
AMD Ryzen 7 Vermeer 5700X3D BOX |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AMD Ryzen 7 Vermeer 5700X3D BOX
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Amd Ryzen 7 5700X3D 100-100001503WOF Procesor | 1 121 zł |
AMD Procesor Ryzen 7 5700X3D 100-100001503WOF CPAMDZY75700X3D | 1 118 zł |
AMD Ryzen 7 5700X3D PR-AM4-AMD-366 | 1 120 zł |
Procesor AMD Ryzen 7 5700X3D | 1 149 zł |
AMD Ryzen 7 5700X3D 100-100001503WOF | 1 158 zł |
pokaż 13 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje AMD Ryzen 7 Vermeer
Ceny na AMD Ryzen 7 Vermeer |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 7 Vermeer 5700X3D BOX | od 1 116 zł | 18 oferty | ||
AMD Ryzen 7 Vermeer 5700X3D OEM | od 1 090 zł | 4 oferty | ||
AMD Ryzen 7 Vermeer 5700X BOX | od 763 zł | 31 oferta | ||
AMD Ryzen 7 Vermeer 5700X OEM | od 697 zł | 7 oferty | ||
AMD Ryzen 7 Vermeer 5800X3D BOX | od 1 240 zł | 29 oferty | ||
AMD Ryzen 7 Vermeer 5800X BOX | od 859 zł | 38 oferty | ||
AMD Ryzen 7 Vermeer 5800X OEM | od 1 126 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →