Процесор AMD Ryzen 5 Raphael 7600X OEM (100-000000593)
Відео 15Фото 5 |
AMD Ryzen 5 Raphael 7600X OEM |
|
Мікросхема введення-виведення містить графічний блок rdna 2-го покоління, а також контролери DDR5 і PCI Express 5.0. Бажаючим оновитися до Zen 4 цієї осені будуть запропоновані Материнські плати з логікою AMD X670E, X670 і B650.
Платформа успадкує сумісність із кулерами під AM4. Особливостями Zen 4 відзначається дворазове збільшення об'єму кеш L2 (з 512КБ до 1МБ на ядро), більш ніж 15% приріст однопотокового швидкодії щодо Zen 3 та частоти boost-режиму понад 5 ГГц.
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації AMD Ryzen 5 Raphael
Ціни на AMD Ryzen 5 Raphael |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 5 Raphael 7500F MPK | від 809 zł | 3 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Raphael 7500F OEM | від 789 zł | 3 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Raphael 7600 BOX | від 838 zł | 24 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Raphael 7600 OEM | від 868 zł | 3 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Raphael 7600X BOX | від 728 zł | 26 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Raphael 7600X OEM | від 963 zł | 3 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Raphael 7645 PRO MPK | від 999 zł | 2 пропозиції |
Рекомендуємо