Płyta główna Gigabyte B650 AORUS ELITE AX ICE
Zdjęcia 4 |
Duża, pełnowymiarowa płyta główna ATX, która powinna przyciągnąć uwagę potencjalnych nabywców ze względu na nacisk na jasne kolory. Zarówno tekstolit, grzejniki, jak i tylny panel wykonano w kolorze białym z drobnymi plamami szarości i czerni. Warto też zaznaczyć, że masywne radiatory zakrywają obwody zasilania, dyski półprzewodnikowe i logikę systemu, zapewniając efektywne chłodzenie wszystkich kluczowych elementów.
Należy do produktów linii overclockingowej Gigabyte AORUS, której przedstawiciele słyną z niezawodności, nowoczesnego wyposażenia i obsługi zaawansowanych funkcji overclockingu. Koncentruje się na grach na wysokim poziomie i zespołach roboczych z komponentami nowej generacji. Wyposażony w gniazdo procesora AMD AM5 i przeznaczony do współpracy z procesorami Ryzen 7000/8000, które przeszły na architekturę Zen 4, czyniąc poważny skok technologiczny w porównaniu do wcześniejszych układów Ryzen 4000 i 5000.
Wyróżnia się wsparciem dla technologii piąta wersja szybkiego interfejsu PCI-E, która otwiera nowe możliwości zwiększania wydajności dysków SSD. Ogólnie rzecz biorąc, Gigabyte B650 AORUS ELITE AX ICE może zmieścić na pokładzie maksymalnie trzy szybkie dyski SSD NVMe (M2A_CPU PCI-E 5.0) i 4 klasyczne dyski HDD/SSD. Maksymalna ilość pamięci RAM DDR5-8000 może osiągnąć 192 GB, co wystarczy do rozwiązania prawie wszystkich zadań wymagających dużych zasobów związanych z grami i działalnością zawodową. Dodatkowo na uwagę zasługuje zastosowanie 16-fazowego podsystemu zasilania oraz wysokiej jakości podstawy elementów (ulepszony tekstolit, kondensatory o długiej żywotności, MOSFET LowRDS, dławiki cichej obudowy), które są w pełni zgodne z autorską koncepcją Ultra Durable zwiększonej niezawodność.
Kup Gigabyte B650 AORUS ELITE AX ICE
Wszystkie ceny 8 →Gigabyte B650 A ELITE AX ICE B650 AORUS ELITE AX ICE | 1 035 zł |
GIGABYTE B650 AORUS ELITE AX ICE P?yta g?ówna - AMD B650 - AMD AM5 socket | 1 035 zł |
Gigabyte B650 AORUS ELITE AX ICE PL-AM5-GA-030 | 1 249 zł |
Gigabyte B650 AORUS ELITE AX ICE | 1 179 zł |
Gigabyte B650 AORUS ELITE AX ICE | 1 179 zł |