Płyta główna Gigabyte A620I AX
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Gigabyte A620I AX
Przeznaczenie:do domu / biura, do kompaktowych PC
Format:mini-ITX
Socket:AMD AM5
Chipset:AMD A620
BIOS:Ami
Banki RAM:DDR5 2 gn
Rodzaj pamięci RAM:DIMM
Taktowanie pamięci RAM:6400 MHz
Dźwięk (liczba kanałów):7.1
Złącza:HDMI, M.2
Złącza dodatkowe:DisplayPort
Złącze zasilania:24 pin
Zasilanie procesora:8 pin
Wszystkie dane techniczne
Kup Gigabyte A620I AX
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gigabyte A620I AX Płyta Główna Czarny mini-ITXGigabyte to znana marka specjalizująca się w produkcji podzespołów komputerowych, laptopów oraz urządzeń gamingowych
Firma o... więcejferuje szeroki wybór płyt głównych, kart graficznych, laptopów gamingowych, pamięci RAM, dysków SSD i innych akcesoriów komputerowych
Produkty Gigabyte cechują się wysoką jakością wykonania, innowacyjnymi technologiami oraz wydajnością, co sprawia, że są cenione przez entuzjastów komputerów na całym świecie Gigabyte jest uznawany za jednego z liderów na rynku komputerowym, który dostarcza rozwiązania spełniające oczekiwania zarówno profesjonalistó Amazon.plZłóż skargę | 743 zł |
GIGABYTE A620I AX P?yta g?ówna - AMD A620 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - MiP?yta g?ówna, rozmiar: Mini-ITX, AMD AM5 socket, AMD A620 chipset, 1 x PCI-Express 4.0 x16, Dual DDR5-5200 2 x DIMM slots (AM... więcejD EXPO support), porty pami?ci: 2 x SATA-600 / 1 x M.2 NVMe PCI-Express 4.0 (M.2 size: 2242 / 2260 / 2280), USB 3.2 Gen 1 type A & C, po??czenie ekranu: 1 x Displayport 1.4 / 1 x HDMI 2.1, Realtek 2.5 Gigabit sie? (LAN), Realtek RTL8852CE WiFi 6E & Bluetooth 5.2, AMD Graphics utrzymany (Wymagany procesor z VGA), Realtek HD Audio (8-Kana?y) karta d?wi?kowa, Gigabyte Fusion RGB 2.0 software Proshop.plZłóż skargę | 799 zł |
Gigabyte Płyta główna Gigabyte A620I AXBluetooth: TakEAN: 4719331855826Fo Akces-markt.plZłóż skargę | 975 zł |
GIGABYTE A620I AX 1.0 M/B Gigabyte ...nie z tej ziemi - OFERTY z KOSMOSU | 902 zł |
Płyta główna Gigabyte A620I AX | 965 zł |
Gigabyte A620i Ax Motherboard Czarny A620I AX G10Cechy:Wytrzymał tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 815 zł |
GIGABYTE A620I AX - AMD A620 | 920 zł |
Seria Gigabyte Ultra Durable (niezawodność)Porównaj w tabeli →
od 379 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4000 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 340 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, bez podświetlenia
od 239 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 5100 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 615 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7600 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 749 zł
mini-ITX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, bez podświetlenia
od 519 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR4, DIMM, 5333 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, bez podświetlenia
od 680 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 590 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7600 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 232 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 2 x DDR4, DIMM, 3600 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 434 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, M.2, Wi-Fi, bez podświetlenia
od 429 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR4, DIMM, 5333 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 263 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1200, chipset Intel H470, 2 x DDR4, DIMM, 2933 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 581 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR4, DIMM, 5333 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, bez podświetlenia
od 330 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1200, chipset Intel H510, 2 x DDR4, DIMM, 2933 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 269 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 5000 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 469 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD A620, 4 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, bez podświetlenia
od 270 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 2 x DDR4, DIMM, 3600 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 743 zł
mini-ITX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD A620, 2 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, bez podświetlenia
od 287 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1200, chipset Intel H470, 2 x DDR4, DIMM, 2933 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 433 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, bez podświetlenia
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 769 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 439 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 1 277 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 1 106 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 281 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 369 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, chłodzenie M.2, nadaje się do górnictwa
od 387 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4866 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 718 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 484 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 699 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 605 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 532 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, chłodzenie M.2