Płyta główna Gigabyte B450M K
Zdjęcia 7 |
Gigabyte B450M K to kompaktowa płyta główna klasy podstawowej z popularnej linii Gigabyte Ultra Durable z 2023 roku. Został zaprojektowany z myślą o długiej żywotności i został wyprodukowany z różnych trwałych komponentów, aby wydłużyć żywotność urządzenia. Na przykład podwójne mocowania modułów pamięci RAM, rezystory pokryte powłoką antysiarkową i uszczelniony tekstolit PCB. Samo urządzenie jest wyposażone w 6-fazowy podsystem zasilania i nie posiada zwykłego chłodzenia VRM.
Układ płytki obejmuje 2 sloty na pamięć DDR4 z obsługą profili XMP, o łącznej pojemności do 64 GB i szybkości do 3600 MHz. Model należy do kompaktowej obudowy micro-ATX, którą bez problemu można zainstalować w większości obudów komputerowych różnego typu. Podstawowy chipset AMD B450K jest używany jako logika systemowa, gniazdo AM4 jest przeznaczone do instalacji procesora, który jest kompatybilny z większością procesorów AMD wydanych w latach 2017-2022.
Jedynym wyjątkiem są wprowadzone na rynek pod koniec 2022 roku układy Ryzen 7000, które współpracują z logiką układu AM5. Płyta obsługuje ruch sieciowy za pomocą kontrolera Realtek Gigabit LAN. Do przechowywania danych służą cztery klasyczne złącza SATA3 i jedno złącze M.2 do kompaktowych dysków SSD. Jest jedno gniazdo PCI-E na kartę graficzną, a port HDMI 2.0 znajduje się na tylnym panelu do podłączenia monitora bezpośrednio do zintegrowanej karty graficznej procesora. Podsumowując, Gigabyte może być świetnym wyborem dla osób poszukujących niedrogiego, niezawodnego i wszechstronnego rozwiązania dla podstawowego komputera domowego lub biurowego bez oddzielnej karty graficznej.
Kup Gigabyte B450M K
Wszystkie ceny 25 →Gigabyte B450M K gniazdo AM4/B450/DDR4/S-ATA 600/Micro ATX | 239 zł |
GIGABYTE B450M K P?yta g?ówna - AMD B450 - AMD AM4 socket - DDR4 RAM - Mic | 277 zł |
Gigabyte Płyta główna B450M K AM4 2DDR4 HDMI USB 3.2 M.2 uATX KBGBAAA7B450 | 238 zł |
Gigabyte B450M K PL-AM4-GA-152 | 259 zł |
Płyta główna GIGABYTE B450M K AM4 | 247 zł |