Płyta główna Gigabyte B760M DS3H DDR4
Zdjęcia 7 |
Płyta główna Gigabyte B760M DS3H DDR4 to kompaktowe rozwiązanie micro-ATX oparte na logice systemowej Intel B760 średniej klasy. Za nieco ponad 100 USD jest to jedna z najbardziej przystępnych cenowo płyt głównych z gniazdem LGA 1700 na rynku. Jest częścią linii produktów Ultra Durable 2023, która obejmuje trwałe komponenty i rygorystyczne podejście do projektowania. Na przykład w tym modelu zastosowano specjalne podwójne zamki do modułów pamięci RAM, rezystory o długiej żywotności z powłoką przeciwsiarkową i uszczelniony tekstolit na płytce drukowanej.
Pomimo niewielkich wymiarów układ gniazd nie ustępuje pełnoformatowym płytom głównym i obejmuje 2 złącza M.2, 6 złączy SATA3, jedno gniazdo karty graficznej i 4 gniazda na pamięć RAM DDR4. Maksymalna ilość pamięci RAM może osiągnąć imponujące 128 GB, przy użyciu profili XMP lub ręcznego podkręcania częstotliwość można podnieść do 5333 MHz. W przeciwieństwie do wielu przedstawicieli podstawowej serii Ultra Durable, model ten posiada złącza do podłączenia taśm RGB/ARGB oraz chłodzenia wodnego. Dodaj do tego potężny 8-fazowy podsystem zasilania i uzyskaj uniwersalną płytę główną, która stanie się solidną podstawą zarówno zwykłego komputera biurowego, jak i solidnego systemu do gier z dużą tablicą pamięci RAM, kartą graficzną GeForce RTX 3050/3060 i pełnoprawny system synchronizacji podświetlenia.
Kup Gigabyte B760M DS3H DDR4
Wszystkie ceny 27 →MB GBT Intel 1700 B760M DS3H DDR4 | 429 zł |
GIGABYTE B760M DS3H DDR4 P?yta g?ówna - Intel B760 - Intel LGA1700 socket | 446 zł |
Gigabyte Płyta główna B760M DS3H DDR4 s1700 DDR4 2DP/HDMI mATX KBGBAIIEB76 | 442 zł |
Płyta główna Gigabyte B760M DS3H DDR4 B760MDS3HDDR4 | 569 zł |
Gigabyte B760M DS3H DDR4 PL-S1700-GA-090 | 449 zł |
Modyfikacje Gigabyte B760M DS3H DDR4
Ceny na Gigabyte B760M DS3H DDR4 |
---|---|---|---|---|
Gigabyte B760M DS3H DDR4 | od 429 zł | 27 oferty | ||
Gigabyte B760M DS3H AX DDR4 | od 519 zł | 20 oferty | ||
Gigabyte B760M DS3H DDR5 | od 470 zł | 9 oferty | ||
Gigabyte B760M DS3H AX DDR5 | od 649 zł | 3 oferty |