Płyta główna Gigabyte B760 DS3H DDR4
Zdjęcia 7 |
Gigabyte B760 DS3H DDR4
bez Wi-FiWi-Fi 6E
Przeznaczenie:do domu / biura
Format:ATX
Socket:Intel LGA 1700
Chipset:Intel B760
BIOS:Ami
Banki RAM:DDR4 4 gn
Rodzaj pamięci RAM:DIMM
Taktowanie pamięci RAM:5333 MHz
Dźwięk (liczba kanałów):7.1
Złącza:HDMI, M.2
Złącza dodatkowe:DisplayPort
Złącze zasilania:24 pin
Zasilanie procesora:8 pin
Wszystkie dane techniczne
Kup Gigabyte B760 DS3H DDR4
Wszystkie ceny 24 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MB GBT Intel 1700 B760M G X AX DDR4 B760 DS3H DDR4 | 549 zł |
GIGABYTE B760 DS3H DDR4 P?yta g?ówna - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - | 584 zł |
Gigabyte B760 DS3H DDR4 PL-S1700-GA-102 | 569 zł |
Płyta główna GIGABYTE B760 DS3H DDR4 | 549 zł |
Płyta główna GIGABYTE B760 DS3H DDR4 | 549 zł |
pokaż 19 ofert
Modyfikacje Gigabyte B760 DS3H DDR4
Ceny na Gigabyte B760 DS3H DDR4 |
---|---|---|---|---|
Gigabyte B760 DS3H DDR4 | od 519 zł | 24 oferty | ||
Gigabyte B760 DS3H AX DDR4 | od 581 zł | 24 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →