Płyta główna Gigabyte B760M DS3H DDR5
Zdjęcia 7 |
Zamknij
Menu
Gigabyte B760M DS3H DDR5
Przeznaczenie:do domu / biura
Format:micro-ATX
Socket:Intel LGA 1700
Chipset:Intel B760
BIOS:Ami
Banki RAM:DDR5 4 gn
Rodzaj pamięci RAM:DIMM
Taktowanie pamięci RAM:7600 MHz
Dźwięk (liczba kanałów):7.1
Złącza:HDMI, M.2
Złącza dodatkowe:DisplayPort
Złącze zasilania:24 pin
Zasilanie procesora:8 pin
Wszystkie dane techniczne
Kup Gigabyte B760M DS3H DDR5
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GIGABYTE B760M DS3H P?yta g?ówna - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDRP?yta g?ówna, rozmiar: Micro-ATX, Intel LGA1700 socket, Intel B760 chipset, 1 x PCI-Express 4.0 x16, Dual DDR5-5600 4 x DIMM... więcejslots (Intel XMP support), porty pami?ci: 4 x SATA-600 / 2 x M.2 NVMe PCI-Express 4.0 (M.2 size: 2242 / 2260 / 2280), USB 3.2 Gen 1 type A & C, po??czenie ekranu: 1 x Displayport 1.2 / 1 x HDMI 2.1 / 1 x VGA, Realtek RTL8125BG 2.5 Gigabit sie? (LAN), Intel Xe Graphics utrzymany (Wymagany procesor z VGA), Realtek HD Audio (8-Kana?y) karta d?wi?kowa, Gigabyte Fusion RGB 2.0 software Gotowy na procesor Intel 14. generacji Proshop.plZłóż skargę | 616 zł |
Gigabyte B760M DS3H DDR5Architektura pamięci RAM:Dual-Channe OleOle.plZłóż skargę | 599 zł |
Gigabyte B760M DS3H DDR5Architektura pamięci RAM:Dual-Channe RTV Euro AGDZłóż skargę | 599 zł |
Gigabyte B760M DS3H 1.0 M/B Processor family Intel, Processor socket LGA17 | 698 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! GIGABYTE B760M DS3H LGA1700 DDR4 Micro ATX MB - PACZKO | 604 zł |
pokaż 4 oferty
Seria Gigabyte Ultra Durable (niezawodność)Porównaj w tabeli →
od 379 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4000 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 338 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, bez podświetlenia
od 239 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 5100 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 755 zł
mini-ITX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, bez podświetlenia
od 615 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7600 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 522 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR4, DIMM, 5333 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, bez podświetlenia
od 584 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7600 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 680 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 232 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 2 x DDR4, DIMM, 3600 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 434 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, M.2, Wi-Fi, bez podświetlenia
od 263 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1200, chipset Intel H470, 2 x DDR4, DIMM, 2933 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 581 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR4, DIMM, 5333 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, bez podświetlenia
od 419 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR4, DIMM, 5333 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 269 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 5000 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 485 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD A620, 4 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, bez podświetlenia
od 742 zł
mini-ITX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD A620, 2 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, bez podświetlenia
od 287 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1200, chipset Intel H470, 2 x DDR4, DIMM, 2933 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 423 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 2 x DDR4, DIMM, 3200 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 399 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 2933 MHz, USB C, HDMI, M.2, Wi-Fi, bez podświetlenia
od 860 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7600 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
Modyfikacje Gigabyte B760M DS3H DDR5
Ceny na Gigabyte B760M DS3H DDR5 |
---|---|---|---|---|
Gigabyte B760M DS3H DDR4 | od 419 zł | 22 oferty | ||
Gigabyte B760M DS3H AX DDR4 | od 523 zł | 13 oferty | ||
Gigabyte B760M DS3H DDR5 | od 470 zł | 9 oferty | ||
Gigabyte B760M DS3H AX DDR5 | od 649 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 649 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR5, DIMM, 7600 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 468 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR5, DIMM, 6800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 769 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 439 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 1 277 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 1 106 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 281 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 369 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, chłodzenie M.2, nadaje się do górnictwa
od 387 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4866 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 735 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 484 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 699 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia