Płyta główna Gigabyte B760M DS3H AX DDR4
Zdjęcia 7 |
Gigabyte B760M DS3H AX DDR4
Przeznaczenie:do domu / biura
Format:micro-ATX
Socket:Intel LGA 1700
Chipset:Intel B760
BIOS:Ami
Banki RAM:DDR4 4 gn
Rodzaj pamięci RAM:DIMM
Taktowanie pamięci RAM:5333 MHz
Dźwięk (liczba kanałów):7.1
Złącza:HDMI, M.2
Złącza dodatkowe:DisplayPort
Złącze zasilania:24 pin
Zasilanie procesora:8 pin
Wszystkie dane techniczne
Kup Gigabyte B760M DS3H AX DDR4
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GIGABYTE B760M DS3H AX DDR4 P?yta g?ówna - Intel B760 - Intel LGA1700 sock | 584 zł |
Gigabyte Płyta główna B760M DS3H AX DDR4 s1700 4DDR4 HDMI mATX KBGBAIIEB76 | 523 zł |
Gigabyte B760M DS3H AX DDR4 PL-S1700-GA-099 | 579 zł |
Płyta główna GIGABYTE B760M DS3H AX DDR4 | 531 zł |
Gigabyte Płyta główna B760M DS3H AX DDR4 s1700 4DDR4 HDMI mATX 115624 | 544 zł |
pokaż 13 ofert
Modyfikacje Gigabyte B760M DS3H AX DDR4
Ceny na Gigabyte B760M DS3H AX DDR4 |
---|---|---|---|---|
Gigabyte B760M DS3H DDR4 | od 429 zł | 27 oferty | ||
Gigabyte B760M DS3H AX DDR4 | od 519 zł | 18 oferty | ||
Gigabyte B760M DS3H DDR5 | od 470 zł | 9 oferty | ||
Gigabyte B760M DS3H AX DDR5 | od 649 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →