Płyta główna Gigabyte H610I DDR4
Wideo 8Zdjęcia 6 |
Gigabyte H610I DDR4
DDR4DDR5
Przeznaczenie:do domu / biura, do kompaktowych PC
Format:mini-ITX
Socket:Intel LGA 1700
Chipset:Intel H610
BIOS:Ami
Banki RAM:DDR4 2 gn
Rodzaj pamięci RAM:DIMM
Taktowanie pamięci RAM:3200 MHz
Dźwięk (liczba kanałów):7.1
Złącza:HDMI, M.2
Złącza dodatkowe:DisplayPort
Złącze zasilania:24 pin
Zasilanie procesora:4 pin
Wszystkie dane techniczne
Kup Gigabyte H610I DDR4
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GIGABYTE H610I DDR4 P?yta g?ówna - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDRP?yta g?ówna, rozmiar: Mini-ITX, Intel LGA1700 socket, Intel H610 chipset, 1 x PCI-Express 4.0 x16, Dual DDR4-3200 2 x DIMM s... więcejlots (Intel XMP support), porty pami?ci: 4 x SATA-600 / 1 x M.2 NVMe PCI-Express 3.0 (M.2 size: 2242 / 2260 / 2280), USB 3.2 Gen 1 type A, po??czenie ekranu: 2 x Displayport 1.2 / 1 x HDMI 1.4 / 1 x VGA, Intel I219-V 1 Gigabit sie? (LAN), Intel Xe Graphics utrzymany (Wymagany procesor z VGA), Realtek HD Audio (8-Kana?y) karta d?wi?kowa, Gigabyte Fusion RGB 2.0 software Proshop.plZłóż skargę | 526 zł |
Gigabyte H610I DDR4 PL-S1700-GA-044Gigabyte H610I DDR4 - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa dostawa i odbiór w sklepach... więcejKomputronik! Komputronik.plZłóż skargę | 529 zł |
Płyta główna GIGABYTE H610I DDR4Płyta główna Intel H610 z cyfrowym układem VRM 4+1+1 faz hybrydowych, konstrukcja PCIe 4.0, Gen3 x4 M.2, Intel GbE z cFosSpee... więcejd. Obsługuje procesory serii Intel Core™ 12. generacji. Dwukanałowa niebuforowana pamięć DDR4 bez funkcji ECC, 2 moduły DIMM. Wysokiej jakości kondensatory audio i osłona przed hałasem audio. Smart Fan 6 zawiera wiele czujników temperatury, hybrydowe złącza wentylatorów z funkcją Fan Stop. Electro.plZłóż skargę | 519 zł |
Płyta główna GIGABYTE H610I DDR4Płyta główna Intel H610 z cyfrowym układem VRM 4+1+1 faz hybrydowych, konstrukcja PCIe 4.0, Gen3 x4 M.2, Intel GbE z cFosSpee... więcejd. Obsługuje procesory serii Intel Core™ 12. generacji. Dwukanałowa niebuforowana pamięć DDR4 bez funkcji ECC, 2 moduły DIMM. Wysokiej jakości kondensatory audio i osłona przed hałasem audio. Smart Fan 6 zawiera wiele czujników temperatury, hybrydowe złącza wentylatorów z funkcją Fan Stop.... Avans.plZłóż skargę | 519 zł |
Płyta główna GIGABYTE H610I DDR4Płyta główna Intel H610 z cyfrowym układem VRM 4+1+1 faz hybrydowych, konstrukcja PCIe 4.0, Gen3 x4 M.2, Intel GbE z cFosSpee... więcejd. Obsługuje procesory serii Intel Core™ 12. generacji. Dwukanałowa niebuforowana pamięć DDR4 bez funkcji ECC, 2 moduły DIMM. Wysokiej jakości kondensatory audio i osłona przed hałasem audio. Smart Fan 6 zawiera wiele czujników temperatury, hybrydowe złącza wentylatorów z funkcją Fan Stop.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 529 zł |
pokaż 8 ofert
Seria Gigabyte Ultra Durable (niezawodność)Porównaj w tabeli →
od 379 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4000 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 342 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, bez podświetlenia
od 239 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 5100 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 615 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7600 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 749 zł
mini-ITX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, bez podświetlenia
od 519 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR4, DIMM, 5333 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, bez podświetlenia
od 680 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 590 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7600 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 232 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 2 x DDR4, DIMM, 3600 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 434 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, M.2, Wi-Fi, bez podświetlenia
od 429 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR4, DIMM, 5333 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 263 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1200, chipset Intel H470, 2 x DDR4, DIMM, 2933 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 581 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR4, DIMM, 5333 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, bez podświetlenia
od 330 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1200, chipset Intel H510, 2 x DDR4, DIMM, 2933 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 269 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 5000 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 469 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD A620, 4 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, bez podświetlenia
od 270 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 2 x DDR4, DIMM, 3600 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 722 zł
mini-ITX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD A620, 2 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, bez podświetlenia
od 287 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1200, chipset Intel H470, 2 x DDR4, DIMM, 2933 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 433 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, bez podświetlenia
Wideo recenzje
Gigabyte H610I DDR4 mITX | Unboxing & Close-Up Shots
16 lipca 20223 911 przegląd
Will a new Gigabyte H610i bought in April 2023 off Amazon, boot with a 13th gen installed?
14 kwietnia 20232 057 przegląd
Bios Overview Gigabyte H610i LGA 1700 motherboard, with I9-12900kf installed
14 kwietnia 2023641 przegląd
Bios Overview Asus Prime H610i D4 LGA 1700
22 kwietnia 2023500 przegląd
Pt 3: Bios update -Gigabyte H610i DDR4 LGA 1700 motherboard, get 13th gen ready
17 kwietnia 2023529 przegląd
Pt 2: Teardown of I3-13100f, replace with I9-12900kf, Gigabyte H610i installation video
17 kwietnia 2023568 przegląd
Unboxing: Gigabyte H610i LGA 1700 motherboard, Overview of features
14 kwietnia 20231 602 przegląd
Unboxing: ASUS PRIME H610I-PLUS D4 LGA 1700(Intel 12th Gen&Intel vPro)mini ITX Motherboard
13 kwietnia 20233 960 przegląd
Modyfikacje Gigabyte H610I DDR4
Ceny na Gigabyte H610I DDR4 |
---|---|---|---|---|
Gigabyte H610I DDR4 | od 472 zł | 13 oferty | ||
Gigabyte H610I DDR5 | od 486 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 490 zł
mini-ITX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel H610, 2 x DDR4, DIMM, 3200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 534 zł
mini-ITX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel H610, 2 x DDR4, DIMM, 3200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, bez podświetlenia
od 769 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 439 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 1 277 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 1 106 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 281 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 369 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, chłodzenie M.2, nadaje się do górnictwa
od 394 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4866 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 739 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 484 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 605 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia