Płyta główna Gigabyte TRX50 AERO D
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Gigabyte TRX50 AERO D
Format:E-ATX
Socket:AMD TR5
Chipset:AMD TRX50
BIOS:Ami
Banki RAM:DDR5 4 gn
Rodzaj pamięci RAM:DIMM
Taktowanie pamięci RAM:7800 MHz
Złącza:M.2
Złącza dodatkowe:DisplayPort
Złącze zasilania:24 pin
Zasilanie procesora:8+8 pin
Wszystkie dane techniczne
Kup Gigabyte TRX50 AERO D
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MB GBT AMD TRX50 AERO D | 3 181 zł |
GIGABYTE TRX50 AERO D P?yta g?ówna - AMD TRX50 - Gniazdo sTR5 socket - DDR | 3 419 zł |
Gigabyte Płyta główna TRX50 AERO D sTR5 4DDR5 HDMI USB/4M.2 eATX KBGBAAT5T | 3 148 zł |
Gigabyte Płyta główna TRX50 AERO D sTR5 4DDR5 HDMI USB/4M.2 eATX 123511 | 3 272 zł |
Gigabyte Płyta główna TRX50 AERO D sTR5 4DDR5 HDMI USB/4M.2 eATX 123511 | 3 157 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →