Płyta główna Gigabyte B650 AORUS ELITE AX V2
Zdjęcia 5 |
Gigabyte B650 AORUS ELITE AX V2
Przeznaczenie:gamingowa
Format:ATX
Socket:AMD AM5
Chipset:AMD B650
BIOS:Ami
Banki RAM:DDR5 4 gn
Rodzaj pamięci RAM:DIMM
Taktowanie pamięci RAM:8000 MHz
Dźwięk (liczba kanałów):7.1
Złącza:HDMI, M.2
Złącza dodatkowe:DisplayPort
Złącze zasilania:24 pin
Zasilanie procesora:8+4 pin
Wszystkie dane techniczne
Kup Gigabyte B650 AORUS ELITE AX V2
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
B650 AORUS ELITE AX V2 płyta główna - obsługuje procesory AMD AM5 1222 fazAMD Socket AM5: obsługuje procesory AMD Ryzen 7000 / Ryzen 8000
Q-Flash Plus: aktualizacja systemu BIOS bez instalowania pro... więcejcesora, pamięci i karty graficznej
Niezrównana wydajność: podwójne 12+2+2-fazowe cyfrowe rozwiązanie VRM
Dwukanałowy DDR5: 4 x DIMM z obsługą modułu pamięci AMD EXPO i Intel XMP
Superszybkie przechowywanie: 1 x złącza PCIe 5.0 x4 i 2 x PCIe 4.0 x4 M.2
Zaawansowana konstrukcja termiczna i osłona termiczna M.2: aby zapewnić stabilność zasilania VRM i wydajność dysku SSD 25110 M.2
Zatrzask EZ: gniazdo PCIe x16 i złącza M.2 z szybkim zwalnianiem i konstrukcją bezśrubową
Szybkie sieci: 2,5 GbE LAN i Wi-Fi 6E
Rozszerzona łączność: HDMI, DP, przedni USB-C 20 Gb/s, tylny USB-C 10 Gb/s
Inteligentny wentylator 6: posiada wiele czujników temperatury, hybrydowe głowice wentylatora z FAN STOP Amazon.plZłóż skargę | 936 zł |
GIGABYTE B650 AORUS ELITE AX V2 P?yta g?ówna - AMD B650 - AMD AM5 socket -P?yta g?ówna, rozmiar: ATX, AMD AM5 socket, AMD B650 chipset, 1 x PCI-Express 4.0 x16, Dual DDR5-5200 4 x DIMM slots (AMD EXP... więcejO support), porty pami?ci: 4 x SATA-600 / 2 x M.2 NVMe PCI-Express 4.0 / 1 x M.2 NVMe PCI-Express 5.0 (M.2 size: 2242 / 2260 / 2280), USB 3.2 Gen 2 type A & C, po??czenie ekranu: 1 x Displayport 1.4 / 1 x HDMI 2.1, Realtek 2.5 Gigabit sie? (LAN), Realtek RTL8852CE WiFi 6E & Bluetooth 5.3, AMD Graphics utrzymany (Wymagany procesor z VGA), Realtek HD Audio (8-Kana?y) karta d?wi?kowa, Gigabyte Fusion RGB 2.0 software Proshop.plZłóż skargę | 983 zł |
Gigabyte B650 AORUS ELITE AX V2Architektura pamięci RAM:Dual-Channe OleOle.plZłóż skargę | 979 zł |
Gigabyte B650 AORUS ELITE AX V2Architektura pamięci RAM:Dual-Channe RTV Euro AGDZłóż skargę | 979 zł |
Gigabyte B650 Aorus Elite Ax V2 Motherboard Przezroczysty 9MB65ELX2-00-10Komponenty Płyta Bazowa Gigabyte. B650 Aorus Elite Ax V2 Motherboard tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 106 zł |
Seria Gigabyte Aorus (gamingowe)
od 420 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 4 749 zł
do gier, 17.3 ", matowy, 1920x1080 (16:9), IPS, Core i5, 12500H, 1.8 GHz, RAM 16 GB, DDR4, RTX 4060, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen2, USB C gen2, bez systemu operacyjnego, Wi-Fi 6E, obsługa VR, szybkie ładowanie, 2.7 kg
od 3 473 zł
gamingowy, 43 ", 4K, 3840x2160 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, HDR
od 532 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, chłodzenie M.2
od 4 989 zł
do gier, 15.6 ", matowy, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Hz, Core i5, 12500H, 1.8 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, DOS, Wi-Fi 6E, obsługa VR, szybkie ładowanie, FaceID, 2.25 kg
od 4 899 zł
gamingowy, 49 ", 5120x1440 (32:9), zakrzywiony, QD-OLED, czas reakcji 0.03 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, HDR, TÜV Rheinland
od 369 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, chłodzenie M.2, nadaje się do górnictwa
od 4 559 zł
do gier, 17.3 ", matowy, 1920x1080 (16:9), IPS, Core i5, 12500H, 1.8 GHz, RAM 16 GB, DDR4, RTX 4050, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen2, USB C gen2, bez systemu operacyjnego, Wi-Fi 6E, obsługa VR, szybkie ładowanie, 2.7 kg
od 3 776 zł
gamingowy, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 270 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, HDR, TÜV Rheinland
od 1 495 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 8000 MHz, USB C, HDMI, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 9 999 zł
do gier, 17.3 ", matowy, 1920x1080 (16:9), IPS, Core i7, 13700H, 1.8 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RTX 4080, SSD M.2, 1024 GB, USB 3.2 gen1, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, obsługa VR, szybkie ładowanie, FaceID, 2.7 kg
od 3 042 zł
gamingowy, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 1 026 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 8000 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 6 999 zł
do gier, 15.6 ", matowy, 2560x1440 (16:9), IPS, 165 Hz, Core i7, 13700H, 1.8 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RTX 4070, SSD M.2, 1024 GB, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, obsługa VR, szybkie ładowanie, FaceID, 2.39 kg
od 2 774 zł
gamingowy, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, HDR, TÜV Rheinland
od 899 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 8000 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 6 690 zł
do gier, 17.3 ", matowy, 1920x1080 (16:9), IPS, 300 Hz, Core i5, 12500H, 1.8 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RTX 4070, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, bez systemu operacyjnego, Wi-Fi 6E, obsługa VR, szybkie ładowanie, FaceID, 2.8 kg
od 6 499 zł
gamingowy, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), QD-OLED, czas reakcji 0.03 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, mini DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 936 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 8000 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 5 989 zł
do gier, 15.6 ", matowy, 2560x1440 (16:9), IPS, 165 Hz, Core i7, 13700H, 1.8 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 1024 GB, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, obsługa VR, szybkie ładowanie, FaceID, 2.39 kg
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 026 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 8000 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 769 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 439 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 1 277 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 1 106 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 281 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 369 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, chłodzenie M.2, nadaje się do górnictwa
od 387 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4866 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 735 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 484 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 699 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 605 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia