Płyta główna Gigabyte B760 DS3H AX DDR4
Zdjęcia 7 |
Zamknij
Menu
Gigabyte B760 DS3H AX DDR4
bez Wi-FiWi-Fi 6E
Przeznaczenie:do domu / biura
Format:ATX
Socket:Intel LGA 1700
Chipset:Intel B760
BIOS:Ami
Banki RAM:DDR4 4 gn
Rodzaj pamięci RAM:DIMM
Taktowanie pamięci RAM:5333 MHz
Dźwięk (liczba kanałów):7.1
Złącza:HDMI, M.2
Złącza dodatkowe:DisplayPort
Złącze zasilania:24 pin
Zasilanie procesora:8 pin
Wszystkie dane techniczne
Kup Gigabyte B760 DS3H AX DDR4
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MB GBT Intel 1700 B760 DS3H DDR4 B760 DS3H AX DDR4Płyta główna do komputera osobistego
Łatwy w instalacji
Poprawa wydajności komputera Amazon.plZłóż skargę | 581 zł |
GIGABYTE B760 DS3H AX DDR4 P?yta g?ówna - Intel B760 - Intel LGA1700 sockeP?yta g?ówna, rozmiar: ATX, Intel LGA1700 socket, Intel B760 chipset, 1 x PCI-Express 4.0 x16, Dual DDR4-3200 4 x DIMM slots... więcej(Intel XMP support), porty pami?ci: 4 x SATA-600 / 2 x M.2 NVMe PCI-Express 4.0 (M.2 size: 2242 / 2260 / 2280), USB 3.2 Gen 1 type A & C, po??czenie ekranu: 1 x Displayport 1.2 / 1 x HDMI 2.1, Realtek 1 Gigabit sie? (LAN), AMD RZ608 WiFi 6E & Bluetooth 5.2, Intel Xe Graphics utrzymany (Wymagany procesor z VGA), Realtek HD Audio (8-Kana?y) karta d?wi?kowa, Gigabyte Fusion RGB 2.0 software Gotowy na procesor Intel 14. generacji Proshop.plZłóż skargę | 638 zł |
Gigabyte Płyta główna B760 DS3H AX DDR4 s1700 4DDR4 DP/HDMI ATX KBGBAIIEB7 | 581 zł |
Płyta główna Gigabyte B760 DS3H AX DDR4 B760DS3HAXDDR41.2PŁYTA S1700 ATX/B760 DS3H AX DDR4 1.2 GIGABYTE Specyfikacja Chipset płyty: Intel B760 Gniazdo procesora: Socket 1700 Liczba s... więcejlotów pamięci: 4 Praca bezprzewodowa: Bluetooth, Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) Standard płyty: ATX Gigabyte B760 DS3H AX DDR4 Płyta główna od Gigabyte z chipsetem B760 to nowoczesna platforma pod procesory 12. i 13. generacji Intel. Wraz z nią będziesz mieć pewność, że Twoje podzespoły, które są do niej podłączone, pracują z pełnią swoich możliwości. Postaw na rozwiązanie od znanego i cenionego producenta, którego produkty cieszą się uznaniem odbiorców na całym świecie. Sekcja zasilania, która powala wydajnością Zastosowanie 6+2+1-fazowej sekcji zasilania, która bazuje m.in. na tranzystorach MOSFET, zapewnia ciągłą dostawę odpowiedniego napięcia. Skutkuje to stabilnością oraz utrzymywaniem temperatur pod kontrolą, nawet wtedy, gdy Twój procesor poddawany jest ogromnemu obciążeniu. Kondensatory, które zastosowano przy budowie VRM, mają swój realny wkład w poprawę reakcji przejściowej oraz w zminimalizowani Maxelektro.plZłóż skargę | 769 zł |
Gigabyte B760 DS3H AX DDR4 PL-S1700-GA-103Gigabyte B760 DS3H AX DDR4 - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa dostawa i odbiór w sk... więcejlepach Komputronik! Komputronik.plZłóż skargę | 649 zł |
pokaż 17 ofert
Seria Gigabyte Ultra Durable (niezawodność)Porównaj w tabeli →
od 379 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4000 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 338 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, bez podświetlenia
od 239 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 5100 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 755 zł
mini-ITX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, bez podświetlenia
od 615 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7600 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 519 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR4, DIMM, 5333 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, bez podświetlenia
od 584 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7600 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 680 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 232 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 2 x DDR4, DIMM, 3600 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 434 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, M.2, Wi-Fi, bez podświetlenia
od 330 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1200, chipset Intel H510, 2 x DDR4, DIMM, 2933 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 263 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1200, chipset Intel H470, 2 x DDR4, DIMM, 2933 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 419 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR4, DIMM, 5333 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 581 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR4, DIMM, 5333 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, bez podświetlenia
od 269 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 5000 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 469 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD A620, 4 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, bez podświetlenia
od 742 zł
mini-ITX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD A620, 2 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, bez podświetlenia
od 287 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1200, chipset Intel H470, 2 x DDR4, DIMM, 2933 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 270 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 2 x DDR4, DIMM, 3600 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 423 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 2 x DDR4, DIMM, 3200 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
Modyfikacje Gigabyte B760 DS3H AX DDR4
Ceny na Gigabyte B760 DS3H AX DDR4 |
---|---|---|---|---|
Gigabyte B760 DS3H DDR4 | od 519 zł | 20 oferty | ||
Gigabyte B760 DS3H AX DDR4 | od 581 zł | 22 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 769 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 439 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 1 277 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 1 106 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 281 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 369 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, chłodzenie M.2, nadaje się do górnictwa
od 387 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4866 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 735 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 484 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 699 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 605 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 532 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, chłodzenie M.2