Płyta główna Gigabyte B650M DS3H
Wideo 7Zdjęcia 7 |
Mała, dobrze wyposażona płyta micro-ATX obsługująca nową platformę AMD AM5 i pamięć DDR5. W oparciu o logikę systemową AMD B650 średniego poziomu. Zaprojektowany do współpracy z procesorami Ryzen 7000 (mikroarchitektura Zen 4), które AMD wprowadziło w 2022 roku. Zawarte w linii trwałych i niezawodnych akcesoriów biurowych Gigabyte Ultra Durable. Zgodnie z koncepcją Ultra Durable do produkcji płyty głównej użyto wysokiej jakości kondensatorów, podwójnej płytki PCB, energooszczędnych wyłączników zasilania, podwójnych zatrzasków na moduły RAM, solidnych złączy pinowych i innych rzeczy, które zwiększają niezawodność i trwałość urządzenia.
O ile większość modeli z serii Ultra Durable należy do klasy podstawowej i jest zaprojektowana z myślą o komputerach biurowych, o tyle ten model należy bardziej do średniej półki cenowej, ma dość zaawansowane wyposażenie i jest przeznaczony do użytku w grach i pracach montażowych w cenie powyżej -średni poziom. Płyta główna Gigabyte B650M DS3H wyposażona jest w 4 sloty do instalacji modułów RAM DDR5-6400 o łącznej pojemności 128 GB.
Dzięki wsparciu technologii AMD EXPO profile z optymalnymi ustawieniami pamięci RAM są osadzone w BIOS-ie urządzenia. Aby zbudować podsystem pamięci masowej o wysokiej wydajności, dostępne są dwa porty M.2 z obsługą magistrali PCI-E 4.0, a także cztery standardowe złącza SATA3 dla tradycyjnych dysków HDD i SSD. Podsystem dźwiękowy zbudowany jest w oparciu o kodek audio Realtek 7.1-kanałowy, za interfejs sieciowy odpowiada kontroler Realtek o przepustowości 2,5 Gb/s.
Kup Gigabyte B650M DS3H
Wszystkie ceny 26 →GIGABYTE MB GBT AMD AM5 B650M DS3H | 689 zł |
GIGABYTE B650M DS3H P?yta g?ówna - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - | 711 zł |
Gigabyte Płyta główna B650M DS3H AM5 4DDR5 HDMI/DP M2 m.ATX KBGBAAA8B650U0 | 700 zł |
Płyta główna Gigabyte B650M DS3H 1.2 B650MDS3H1.2 | 899 zł |
Gigabyte B650M DS3H PL-AM5-GA-009 | 709 zł |