Płyta główna Gigabyte Z790 UD
Zdjęcia 7 |
Pełnowymiarowa płyta główna ATX wyposażona w gniazdo LGA 1700 i zbudowana na chipsecie Intel Z790. Należy do linii Ultra Durable, która obejmuje płyty główne średniej półki, charakteryzujące się doskonałym balansem pomiędzy ceną, funkcjonalnością i niezawodnością. Kompatybilny z procesorami Intel APU 12. i 13. generacji (Alder Lake i Raptor Lake). Przeznaczony dla doświadczonych graczy poszukujących nowoczesnego rozwiązania bez zbędnych dodatków.
Wyposażony jest w wydajny konwerter 18-fazowy oraz wysokiej jakości podstawę elementową, co czyni go doskonałym wyborem do montażu wydajnych systemów gamingowych z procesorami Core i7/Core i9 oraz kartami graficznymi GeForce RTX 3080/3090/4080/4090. , płytka może pochwalić się kompaktową płytką PCB, specjalnymi zatrzaskami EZ-Latch, kompleksowym chłodzeniem przestrzeni w pobliżu gniazda, radiatorami M.2 i innymi cechami koncepcji Ultra Durable o „zwiększonej trwałości”.
System slotów obejmuje 4 sloty PCI-E 16x (wersja 5.0), 3 złącza M.2 (PCI-E 4.0) i 4 złącza SATA 3. Obsługa interfejsu PCI-E 4.0 zapewnia pełną funkcjonalność reaktywnych dysków SSD M.2 . Wyposażony jest także w cztery gniazda DIMM nowej generacji dla pamięci RAM DDR5 o maksymalnej pojemności 192 GB i częstotliwości do 7600 MHz. Za przetwarzanie ruchu sieciowego odpowiada kontroler LAN firmy Realtek o przepustowości 2,5 Gbit/s.
Kup Gigabyte Z790 UD
Wszystkie ceny 20 →Gigabyte Płyta główna Z790 UD s1700 4DDR5 HDMI/DP ATX KBGBAIIEZ790A08 | 864 zł |
Gigabyte Z790 UD PL-S1700-GA-070 | 939 zł |
Płyta główna GIGABYTE Z790 UD | 932 zł |
Gigabyte Płyta główna Z790 UD s1700 4DDR5 HDMI/DP ATX 115264 | 898 zł |
Z790 UD | 998 zł |
Modyfikacje Gigabyte Z790 UD
Ceny na Gigabyte Z790 UD |
---|---|---|---|---|
Gigabyte Z790 UD | od 862 zł | 20 oferty | ||
Gigabyte Z790 UD AX | od 895 zł | 17 oferty |