Płyta główna Gigabyte B760M H DDR4
Zdjęcia 7 |
Zamknij
Menu
Gigabyte B760M H DDR4
Przeznaczenie:do domu / biura
Format:micro-ATX
Socket:Intel LGA 1700
Chipset:Intel B760
BIOS:Ami
Banki RAM:DDR4 2 gn
Rodzaj pamięci RAM:DIMM
Taktowanie pamięci RAM:3200 MHz
Dźwięk (liczba kanałów):7.1
Złącza:HDMI, M.2
Złącze zasilania:24 pin
Zasilanie procesora:8 pin
Wszystkie dane techniczne
Kup Gigabyte B760M H DDR4
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Płyta główna Gigabyte B760M H DDR4 B760MHDDR4Maxelektro.pl Złóż skargę | 599 zł |
Gigabyte B760M H DDR4Architektura pamięci RAM:Dual-Channe OleOle.plZłóż skargę | 439 zł |
Płyta główna Gigabyte B760M H DDR4 | 439 zł |
Gigabyte B760M H DDR4Architektura pamięci RAM:Dual-Channe RTV Euro AGDZłóż skargę | 439 zł |
Gigabyte B760M H DDR4 1.0 M/B Processor family Intel, Processor socket LGA | 528 zł |
pokaż 5 ofert
Seria Gigabyte Ultra Durable (niezawodność)Porównaj w tabeli →
od 379 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4000 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 338 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, bez podświetlenia
od 239 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 5100 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 615 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7600 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 755 zł
mini-ITX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, bez podświetlenia
od 522 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR4, DIMM, 5333 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, bez podświetlenia
od 584 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7600 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 680 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 232 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 2 x DDR4, DIMM, 3600 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 434 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, M.2, Wi-Fi, bez podświetlenia
od 581 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR4, DIMM, 5333 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, bez podświetlenia
od 419 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR4, DIMM, 5333 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 263 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1200, chipset Intel H470, 2 x DDR4, DIMM, 2933 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 269 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 5000 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 485 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD A620, 4 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, bez podświetlenia
od 742 zł
mini-ITX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD A620, 2 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, bez podświetlenia
od 287 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1200, chipset Intel H470, 2 x DDR4, DIMM, 2933 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 423 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 2 x DDR4, DIMM, 3200 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 860 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7600 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 429 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, bez podświetlenia
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 407 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 2 x DDR4, DIMM, 5333 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, bez podświetlenia
od 459 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 2 x DDR4, DIMM, 5333 MHz, USB C, HDMI, M.2, LAN 2,5 Gb/s, bez podświetlenia
od 456 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 2 x DDR4, DIMM, 5333 MHz, USB C, HDMI, M.2, LAN 2,5 Gb/s, bez podświetlenia
od 410 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 2 x DDR4, DIMM, 5333 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, bez podświetlenia
od 493 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 2 x DDR4, DIMM, 5333 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, bez podświetlenia
od 769 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 439 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 1 277 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 1 106 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 281 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 369 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, chłodzenie M.2, nadaje się do górnictwa
od 387 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4866 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, chłodzenie M.2