Płyta główna Gigabyte Z790 EAGLE AX
Zdjęcia 5 |
Zamknij
Menu
Gigabyte Z790 EAGLE AX
Przeznaczenie:gamingowa
Format:ATX
Socket:Intel LGA 1700
Chipset:Intel Z790
BIOS:Ami
Banki RAM:DDR5 4 gn
Rodzaj pamięci RAM:DIMM
Taktowanie pamięci RAM:7600 MHz
Dźwięk (liczba kanałów):7.1
Złącza:HDMI, M.2
Złącza dodatkowe:DisplayPort
Złącze zasilania:24 pin
Zasilanie procesora:8+8 pin
Wszystkie dane techniczne
Kup Gigabyte Z790 EAGLE AX
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Płyta główna Z790 EAGLE AX obsługuje procesory Intel Core 14 generacji 121Obsługuje procesory Intel Core 14th/ 13th /12
Dwukanałowy DDR5: 4 x moduły DIMM z obsługą modułu pamięci XMP 3.0
Pamięć nowej generacji: 3 x złącza PCIe 4.0 x4 M.2 Amazon.plZłóż skargę | 1 187 zł |
Płyta główna Gigabyte Z790 EAGLE AX | 991 zł |
Gigabyte Z790 EAGLE AX DDR5Architektura pamięci RAM:Dual-Channe OleOle.plZłóż skargę | 1 039 zł |
Gigabyte Z790 EAGLE AX DDR5Architektura pamięci RAM:Dual-Channe RTV Euro AGDZłóż skargę | 1 039 zł |
Seria Gigabyte Eagle (gamingowe)
od 1 389 zł
pamięć GDDR6, 8 GB, 17000 MHz, NVIDIA GeForce RTX 4060, Ada Lovelace, 2505 MHz, HDMI, DisplayPort, obsługa VR, 8 pin
od 715 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7600 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 937 zł
pamięć GDDR6, 8 GB, 14000 MHz, AMD Radeon RX 6600, Big Navi (RDNA 2), 2491 MHz, HDMI, DisplayPort, obsługa VR, 8 pin
od 991 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7600 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 1 859 zł
pamięć GDDR6, 8 GB, 18000 MHz, NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti, Ada Lovelace, 2535 MHz, HDMI, DisplayPort, obsługa VR, 8 pin
od 4 036 zł
pamięć GDDR6X, 16 GB, 21000 MHz, NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER, Ada Lovelace, 2640 MHz, HDMI, DisplayPort, obsługa VR, podświetlenie, 16 pin, 285 W
od 3 452 zł
pamięć GDDR6X, 12 GB, 21000 MHz, NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti, Ada Lovelace, 2625 MHz, HDMI, DisplayPort, obsługa VR, podświetlenie, 16 pin
od 2 949 zł
pamięć GDDR6X, 12 GB, 21000 MHz, NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER, Ada Lovelace, 2535 MHz, HDMI, DisplayPort, obsługa VR, podświetlenie, 16 pin, 220 W
od 2 702 zł
pamięć GDDR6X, 12 GB, 21000 MHz, NVIDIA GeForce RTX 4070, Ada Lovelace, 2505 MHz, HDMI, DisplayPort, obsługa VR, podświetlenie, 8 pin
od 1 600 zł
pamięć GDDR6, 8 GB, 14000 MHz, NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti, Ampere, 1695 MHz, bez LHR, HDMI, DisplayPort, obsługa VR, 8 pin
od 1 859 zł
pamięć GDDR6, 8 GB, 18000 MHz, NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti, Ada Lovelace, 2550 MHz, HDMI, DisplayPort, obsługa VR, 8 pin
od 899 zł
pamięć GDDR6, 6 GB, 14000 MHz, NVIDIA GeForce RTX 3050, Ampere, 1500 MHz, HDMI, DisplayPort, obsługa VR, bez dodatkowego zasilania
od 1 900 zł
pamięć GDDR6, 12 GB, 15000 MHz, NVIDIA GeForce RTX 3060, Ampere, 1807 MHz, bez LHR, HDMI, DisplayPort, obsługa VR, 8 pin
od 4 288 zł
pamięć GDDR6X, 16 GB, 21000 MHz, NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER, Ada Lovelace, 2640 MHz, HDMI, DisplayPort, obsługa VR, podświetlenie, 16 pin, 285 W, White Edition
od 899 zł
pamięć GDDR6, 6 GB, 14000 MHz, NVIDIA GeForce RTX 3050, Ampere, 1477 MHz, HDMI, DisplayPort, obsługa VR, bez dodatkowego zasilania
od 3 129 zł
pamięć GDDR6X, 12 GB, 21000 MHz, NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER, Ada Lovelace, 2535 MHz, HDMI, DisplayPort, obsługa VR, podświetlenie, 16 pin, 220 W, White Edition
od 1 587 zł
pamięć GDDR6, 8 GB, 17000 MHz, NVIDIA GeForce RTX 4060, Ada Lovelace, 2505 MHz, HDMI, DisplayPort, obsługa VR, 8 pin, White Edition
od 3 552 zł
pamięć GDDR6X, 12 GB, 21000 MHz, NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti, Ada Lovelace, 2625 MHz, HDMI, DisplayPort, obsługa VR, podświetlenie, 16 pin, 285 W
od 2 714 zł
pamięć GDDR6X, 12 GB, 21000 MHz, NVIDIA GeForce RTX 4070, Ada Lovelace, 2505 MHz, HDMI, DisplayPort, obsługa VR, podświetlenie, 8 pin
od 1 964 zł
pamięć GDDR6, 8 GB, 18000 MHz, NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti, Ada Lovelace, 2550 MHz, HDMI, DisplayPort, obsługa VR, 8 pin, White Edition
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 880 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7600 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 769 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 439 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 1 277 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 1 106 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 281 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 369 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, chłodzenie M.2, nadaje się do górnictwa
od 387 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4866 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 718 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 484 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 699 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 605 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia