Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti EAGLE OC 12G rev. 2.0 (GV-N407TEAGLE OC-12GD)
Zdjęcia 7 |
Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti EAGLE OC 12G rev. 2.0 |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gigabyte 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gigabyte.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti EAGLE OC 12G rev. 2.0
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GIGABYTE NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti EAGLE OC 12GD 20 GV-N407TEAGLE OC-12GD | 3 759 zł |
Gigabyte Karta graficzna GeForce RTX 4070 Ti EAGLE OC 2.0 12GB GDDR6X 192b | 3 452 zł |
Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti Eagle OC GDDR6X 12GB GV-N407T | 4 499 zł |
Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 4070 Ti Eagle OC 2.0 12GB DLSS 3 | 3 532 zł |
Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 4070 Ti Eagle OC 2.0 12GB DLSS 3 | 3 532 zł |
pokaż 14 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →