Karta graficzna Gigabyte GeForce GT 730 GV-N730D5-2GL
Wideo 21Zdjęcia 4 |
Gigabyte GeForce GT 730 GV-N730D5-2GL Ultra HD 4Kkrótka |
|
Niskoprofilowa, budżetowa karta graficzna z obsługą konfiguracji z dwoma monitorami i szybką pamięcią graficzną GDDR5. Producent pozycjonuje jako produkt z podstawowej półki cenowej, przeznaczony do wyświetlania obrazu w kompaktowych systemach wyposażonych w procesor bez dedykowanej karty graficznej. Może być używany do podłączania monitorów o wysokiej i bardzo wysokiej rozdzielczości (do 4096x2160 włącznie).
Ponadto karta graficzna Gigabyte GeForce GT 730 GV-N730D5-2GL obsługuje sprzętowe dekodowanie treści wideo FullHD / 4K i bezproblemowo wyświetla obrazy na telewizorach LCD / OLED / QLED, co czyni ją dobrym wyborem do uzupełnienia niedrogich systemów HTPC. Procesor graficzny GK208 (28 nm, mikroarchitektura Keplera) w połączeniu z 2 GB pamięci graficznej GDDR5 (64-bitowej) zapewni podstawowy poziom wydajności 3D, który jest wystarczający do utrzymania komfortowej liczby klatek na sekundę w popularnych projektach gier od 2015 roku. 2018. rozdzielczość 1920x1080 i niskie / średnie ustawienia jakości grafiki. Karta charakteryzuje się niskim poziomem odprowadzania ciepła (do 25 W), praktycznie bez znaczącego obciążenia zasilacza systemu.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gigabyte 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gigabyte.
Kup Gigabyte GeForce GT 730 GV-N730D5-2GL
Gigabyte NVIDIA, 2 GB, GeForce GT 730, GDDR5, PCI Express 2.0, Processor f | 399 zł |
GIGABYTE GeForce GT 730 2GB GDDR5 LP 64bit 1xDVI 1xHDMI | 344 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! gigabyte Karta graficzna GeForce GT730 2GB GDDR5 64BIT | 378 zł |
Gigabyte GV-N730D5-2GL 1.0 low profile NVIDIA, 2 GB, GeForce GT 730, GDDR5 | 514 zł |
GIGABYTE GeForce GT 730 2GB GDDR5 LP 64bit 1xDVI 1xHDMI | 387 zł |