Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti EAGLE 8G (GV-N406TEAGLE-8GD)
Zdjęcia 7 |
Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti EAGLE 8G 8 GB / 2535 MHz8 GB / 2550 MHz |
|
2023 Gigabyte Eagle to zrównoważona karta graficzna do gier średniej klasy, oparta na procesorze graficznym Nvidia AD 106. Model ten należy do linii 2023 Gigabyte Eagle, która słynie z niezawodnego chłodzenia i optymalnego stosunku ceny do wydajności. Plasuje się gdzieś pomiędzy segmentem cenowym średniej i wyższej półki, zapewniając potencjalnym graczom kuszącą równowagę między kosztem a wydajnością.
Według producenta idealnie nadaje się do wymiany starszych procesorów graficznych średniej półki wydanych w latach 2017-2020. W wymagających grach Full HD i Quad HD a la Diablo 4, Wiedźmin 3 Remaster i Far Cry 6 jest w stanie utrzymać średnio 60 do 90 klatek na sekundę przy maksymalnych lub bardzo wysokich ustawieniach graficznych. Wariant Gigabyte EAGLE może pochwalić się wydajnym i niezbyt masywnym, trójszczelinowym układem chłodzenia Windforce, w skład którego wchodzą trzy wentylatory 90 mm z naprzemiennymi obrotami i zastosowaniem smaru grafenowego, a także masywny radiator z miedzianymi rurkami przewodzącymi ciepło.
Płyta PCB Gigabyte EAGLE ma 272 mm długości, a karta zajmuje dwa gniazda na płycie głównej, co czyni ją wygodną opcją dla różnych kompilacji systemów. Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti EAGLE 8G bazuje na procesorze graficznym AD106 (4352 procesory strumieniowe, częstotliwość GPU 2655 MHz, 8 GB pamięci), który obsługuje wszystkie zaawansowane technologie NVIDIA, w tym ulepszony sprzętowy ray tracing i trzecią wersję sztucznego skalowania DLSS technologię z nowym akceleratorem przepływu optycznego. Przy wszystkich udoskonaleniach architektonicznych zyskał także zmniejszony pobór mocy – w przeciwieństwie do monstrualnych procesorów graficznych poprzednich generacji, które wymagały zasilaczy o mocy aż 850 W, tutaj zasilacz o mocy 500 W w zupełności wystarczy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gigabyte 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gigabyte.
Kup Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti EAGLE 8G
Wszystkie ceny 26 →GIGABYTE GeForce RTX 4060 TI EAGLE karta graficzna - 8 GB GDDR6 18 Gb/s 12 | 1 859 zł |
GIGABYTE GeForce RTX 4060 Ti EAGLE - 8GB GDDR6 RAM - Karta graficzna | 1 905 zł |
Gigabyte Karta graficzna GeForce RTX 4060 Ti Eagle 8GB GDDR6X 128bit KGGBA | 1 919 zł |
Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti EAGLE 8GB DLSS 3 GR-GFP-GA-0459 | 2 049 zł |
Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 4060 Ti Eagle 8GB DLSS 3 | 1 887 zł |
Modyfikacje Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti EAGLE 8G
Ceny na Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti EAGLE 8G |
---|---|---|---|---|
Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti EAGLE 8G | od 1 859 zł | 26 oferty | ||
Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti EAGLE OC 8G | od 1 859 zł | 28 oferty |