Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 3070 GAMING OC LHR 8G (GV-N3070GAMING OC-8GD 2.0 LHR)
Wideo 10Zdjęcia 15 |
Gigabyte GeForce RTX 3070 GAMING OC LHR 8G |
|
Pre-top 2021 karta graficzna do gier oparta na GPU GA104 (8 nm) z zaawansowaną mikroarchitekturą Nvidia Ampere. Przeznaczony do kompletnego zestawu systemów gamingowych z wyższej półki cenowej, wyposażonych w monitory o rozdzielczości FullHD lub WQHD. Obsługuje profil małego fabrycznego podkręcania GPU GA104, wyposażonego w szybką pamięć graficzną 8 GB GDDR6 (magistrala 256-bitowa).
Dzięki rdzeniom RT drugiej generacji, karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 3070 GAMING OC LHR 8G jest w stanie generować obrazy 3D za pomocą ray tracingu w czasie rzeczywistym, co przenosi realizm oświetlenia i odbić w świecie gier na nowy poziom. Rdzenie tensorowe trzeciej generacji umożliwiają innowacyjnej technologii skalowania Deep Learning Super Sampling (DLSS), która zapewnia imponujące wyniki bez znacznego pogorszenia wydajności. Odnosi się do kart graficznych klasy Lite Hash Rate, których chipset obsługuje sprzętowe blokowanie kopania kryptowaluty Ethereum. Warto również zwrócić uwagę na wydajną pracę systemu chłodzenia WindForce 3X z trzema wentylatorami o długiej żywotności, wykorzystującymi łożyska smarowane grafenem.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gigabyte 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gigabyte.
Kup Gigabyte GeForce RTX 3070 GAMING OC LHR 8G
gigON Gigabyte GeForce RTX 3070 GAMING OC 8 GB V2 LHR karta graficzna GV-N | 2 391 zł |
Gigabyte PCI-Ex GeForce RTX 3070 GAMING 8GB GDDR6 (256bit) (1815/14000) (H | 2 342 zł |
Gigabyte Karta graficzna GeForce RTX 3070 GAMING OC 8GB 2.0 GDDR6 256bit L | 2 345 zł |
Gigabyte Rtx 3070 Gaming Oc Lhr 8gb Gddr6 Graphic Card Czarny GV-N3070GAMI | 2 544 zł |