Відеокарта Asus GeForce RTX 4070 Ti SUPER ROG Strix (ROG-STRIX-RTX4070TIS-16G-GAMING)
Фото 18 |
Asus GeForce RTX 4070 Ti SUPER ROG Strix 16 ГБ / 2640 МГц16 ГБ / 2700 МГц |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus GeForce RTX 4070 Ti SUPER ROG Strix
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ASUS ROG Strix GeForce RTX 4070 Ti Super - Karta graficzna do gier PCIe 40 | 5 133 zł |
Karta graficzna Asus ROG Strix GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16GB GDDR6X (ROG- | 5 297 zł |
ASUS ROG STRIX GeForce RTX 4070 Ti SUPER O16G-GAMING | 6 542 zł |
Asus Rog Strix Rtx 4070 Ti Super 16gb Gddr6x Graphic Card Posrebrzany 90YV | 5 696 zł |
ASUS ROG STRIX GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16GB GDDR6X GAMING Graphics Card | 6 278 zł |
ще 6 пропозицій
Модификації Asus GeForce RTX 4070 Ti SUPER ROG Strix
Ціни на Asus GeForce RTX 4070 Ti SUPER ROG Strix |
---|---|---|---|---|
Asus GeForce RTX 4070 Ti SUPER ROG Strix | від 5 133 zł | 11 пропозицій | ||
Asus GeForce RTX 4070 Ti SUPER ROG Strix OC | від 4 991 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →