Відеокарта Asus GeForce RTX 4070 Dual EVO OC 12GB (DUAL-RTX4070-O12G-EVO)
Фото 14 |
Asus GeForce RTX 4070 Dual EVO OC 12GB |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus GeForce RTX 4070 Dual EVO OC 12GB
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ASUS Dual GeForce RTX 4070 EVO OC Edition 12 GB GDDR6X karta graficzna dla | 3 080 zł |
Asus Karta graficzna GeForce RTX 4070 EVO OC 12 GB GDDRX6 192bit 3DP/HDMI | 2 731 zł |
ASUS GeForce RTX 4070 DUAL OC EVO 12GB DLSS 3 GR-GFP-ASU-0611 | 2 799 zł |
ASUS GeForce RTX 4070 EVO OC 12 GB GDDRX6 192bit 3DP/HDMI DUAL-RTX4070-O12 | 2 811 zł |
Asus Karta graficzna GeForce RTX 4070 EVO OC 12 GB GDDRX6 192bit 3DP/HDMI | 2 731 zł |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →