Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 4070 SUPER AORUS MASTER 12G (GV-N407SAORUS M-12GD)
Zdjęcia 9 |
Gigabyte GeForce RTX 4070 SUPER AORUS MASTER 12G |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gigabyte GeForce RTX 4070 SUPER AORUS MASTER 12G
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gigabyte GeForce RTX 4070 SUPER AORUS MASTER karta graficzna - rdzeń 2655 | 3 449 zł |
GIGABYTE GeForce RTX 4070 SUPER AORUS Master - 12GB GDDR6X RAM - Karta gra | 3 499 zł |
Gigabyte Karta graficzna RTX 4070 SUPER MASTER 12G GDDR6X 192bit 3DP KGGBA | 3 483 zł |
Gigabyte GeForce RTX 4070 SUPER AORUS MASTER 12GB DLSS 3 GR-GFP-GA-0550 | 3 699 zł |
Karta graficzna GIGABYTE Aorus GeForce RTX 4070 Super Master 12GB | 3 440 zł |
pokaż 14 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →