Відеокарта Gigabyte GeForce RTX 4070 GAMING OC 12G (GV-N4070GAMING OC-12GD)
Відео 8Фото 8 |
Gigabyte GeForce RTX 4070 GAMING OC 12G |
|
Великогабаритна та високопродуктивна передтопова ігрова відеокарта 2023 на базі прогресивної мікроархітектури NVIDIA Ada Lovelace (2022, 5 нм). Відноситься до верхньої частини середнього цінового сегменту, входить до універсальної серії Gigabyte Gaming з акцентом на ігрових можливостях та ефективному охолодженні. Призначена для вимогливих геймерів, ентузіастів та кіберспортсменів, які планують грати у роздільній здатності 2K та не хочуть ніяк себе обмежувати.
Прискорювач базується на продуктивному графічному процесорі AD104 з 5888 потоковими процесорами, заводським розгоном до 2565 МГц та підтримкою DirectX 12 Ultimate. Оснащений 12 ГБ графічної пам'яті GDDR6X він забезпечує плавний геймплей аж до 100 FPS у більшості ігрових блокбастерів останніх років при високих або максимальних налаштуваннях графіки та роздільній здатності 2K.
Для дозволу Full HD її потужність надмірна, а в 4K гарантовані просідання FPS. Завдяки модернізованим RT-ядрам 3-го покоління вона здатна більш ефективно та реалістично обробляти освітлення та тіні в іграх, ніж відеокарти NVIDIA минулого та позаминулого покоління. Ну а тензорні ядра навчили працювати з полем оптичного потоку, завдяки чому одночасно зросла якість та ефективність алгоритмів суперсемплінгу DLSS.
Важливо відзначити, що DLSS 3.0 - це ексклюзив даного покоління, який не підтримує GPU NVIDIA 3000 серії. Версія Gigabyte GeForce RTX 4070 GAMING OC 12G помітно відрізняється від оригінальної моделі NVIDIA ― друковану плату розтягнули на 30 см, площа радіатора та бекплейту теж збільшилася, для охолодження використовуються 3 фірмові вентилятори WindForce 3X, а сама плата займає 3 слоти.
Енергоспоживання пристрою становить 200 Вт, щоб не обмежувати можливості розгону виробник рекомендує використовувати його з блоком живлення потужністю 700 Вт. Серед інших корисних властивостей прискорювача слід відзначити подвійний BIOS, акуратне підсвічування лопатей з підтримкою системи Gigabyte RGB Fusion, а також фірмові інструменти NVIDIA (Broadcast, Encoder, Reflex, Studio, RTX IO) для роботи з тривимірною графікою, оптимізації стрімінгу, зниження затримки при передачі сигналу з керуючих пристроїв, прискорення завантаження текстури і т.д.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gigabyte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gigabyte.
Купити Gigabyte GeForce RTX 4070 GAMING OC 12G
Усі ціни 11 →Gigabyte Vga Gbt Rtx4070 Gaming Oc GV-N4070GAMING OC-12GD Karta Graficzna | 3 634 zł |
Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 4070 Gaming OC GDDR6X 12GB GV-N4070GA | 3 499 zł |
Gigabyte GeForce RTX 4070 GAMING OC 12GB DLSS 3 GR-GFP-GA-0444 | 3 099 zł |
Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 4070 Gaming OC 12GB | 3 299 zł |
Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 4070 Gaming OC 12GB | 3 299 zł |