Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti AERO OC 16G (GV-N406TAERO OC-16GD)
Zdjęcia 8 |
Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti AERO OC 16G 8 GB / 2580 MHz16 GB / 2595 MHz |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gigabyte 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gigabyte.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti AERO OC 16G
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gigabyte Geforce Rtx 4060 Ti Aero GV-N406TAERO OC-16GD Karta Graficzna Sza | 2 928 zł |
Gigabyte Karta graficzna GeForce RTX 4060 Ti Aero OC 16G GDDR6 128bit KGGB | 2 422 zł |
Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti AERO 16GB OC DLSS 3 GR-GFP-GA-0481 | 2 399 zł |
Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 4060 Ti Aero OC 16GB DLSS 3 | 2 431 zł |
Gigabyte Karta graficzna GeForce RTX 4060 Ti Aero OC 16G GDDR6 128bit 1138 | 2 492 zł |
pokaż 14 ofert
Modyfikacje Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti AERO OC 16G
Ceny na Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti AERO OC 16G |
---|---|---|---|---|
Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti AERO OC 8G | od 1 958 zł | 25 oferty | ||
Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti AERO OC 16G | od 2 377 zł | 19 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →